Promocja Health Labs 4Us OmegaMe Vege 60 k

Health Labs 4Us OmegaMe Vege 60 k

HL0531

Produkt otrzymywany jest z mikroalg Schizochytrium, znanych jako superfood, które są alternatywą dla osób będących na diecie roślinnej i doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 DHA

Więcej szczegółów

5903957410531
8%
HEALTH LABS CARE

Stan magazynowy: średnio

109,66zł brutto

-15%

129,01zł brutto

Więcej informacji

Health Labs 4Us OmegaMe Vege 60 k

Kwasy tłuszczowe Omega 3 DHA z mikroalg Schizochytrium
roślinne źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 DHA
zalecana dzienna porcja kwasów tłuszczowych Omega 3 w jednej kapsułce
wysoka zawartość DHA, aż 500 mg
Odpowiedni dla wegan.

Produkt otrzymywany jest z mikroalg Schizochytrium, znanych jako superfood, które są alternatywą dla osób będących na diecie roślinnej i doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 DHA.

Suplement diety OmegaMe Vege zawiera aż 500 mg DHA. Wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby dostarczyć zalecaną dzienną porcję kwasów Omega 3 DHA.

W suplemencie diety OmegaMe Vege nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń i metali ciężkich potwierdzają badania produktów przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

Wygodna forma miękkiej kapsułki żelowej ułatwia połykanie, a jednocześnie pozwala uniknąć charakterystycznego smaku i zapachu wodorostów.

ZALECANE SPOŻYCIE OMEGAME VEGE

1 kapsułka dziennie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

OMEGAME VEGE W 1 KAPSUŁCE 
Olej z mikroalg Schizochytrium sp. 1000 mg 
w tym DHA 500 mg 

SKŁADNIKI
Olej z mikroalg Schizochytrium sp., substancja glazurująca: hydroksypropyloskrobia, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.

PRZECHOWYWANIE
W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

PRODUCENT
Health Labs Care Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Sienkiewicza 81/3/200 15‑003 Białystok.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: