Health Labs LittleMe 150 k dzień i noc ciąża

HL0869

Planowanie i przebieg ciąży, a także okres karmienia to czas, kiedy potrzebne jest intensywne wsparcie organizmu i wyposażenie go w najlepsze składniki, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka.

Więcej szczegółów

5903957410869
8%
HEALTH LABS CARE

Stan magazynowy: średnio

126,65zł brutto

-15%

149,00zł brutto

Więcej informacji

Health Labs LittleMe 150 kFormuła wspierająca prawidłowy rozwój ciąży

dbaj o prawidłowy przebieg ciąży
dbaj o prawidłowy rozwój płodu
przeciwdziałaj porannym nudnościom
Odpowiedni dla wegan

Suplement diety LittleMe zawiera witaminy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne (kwas foliowy, żelazo, jod, magnez) oraz składniki, takie jak koenzym Q10, inozytol czy cholina, niezwykle cenne dla kobiecego organizmu.
W suplemencie diety LittleMe nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów, barwników ani zanieczyszczeń. Potwierdzają to badania produktu przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.
Organizm może je lepiej wykorzystać, co jest szczególnie ważne w przypadku niedoborów komórkowych, które utrzymują się mimo przyjmowania preparatu z witaminami B i problemów z metylacją, które mogą objawiać się m.in. problemami ze snem, nierównowagą hormonalną, problemami z tarczycą, zmęczeniem i innymi.


Dawkowanie
LITTLEME DAY

3 kapsułki dziennie 2 kapsułki rano oraz 1 po południu, godzinę po posiłku (w przypadku wystąpienia mdłości można przyjmować z posiłkiem lub bezpośrednio po posiłku)

LITTLEME NIGHT

2 kapsułki dziennie wieczorem po posiłku

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

LittleMe Day

Sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, ubichinon (koenzym Q10), fumaran żelaza (II) (żelazo), kwas L‑askorbinowy (witamina C), L‑selenometionina (selen), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, metylokobalamina (witamina B12).

LittleMe Night

Węglan wapnia (wapń), dwuwinian choliny, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rosc.) DER 10:1, mio‑inozytol, pirydoksalo‑5-fosforan (witamina B6), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, L‑metylofolian wapnia (kwas foliowy), jodek potasu (jod).

LITTLEME DAY W 3 KAPSUŁKACH RWS*
Magnez 273,9 mg 73,04%
Żelazo 30 mg 214%
Witamina C 80 mg 100%
Koenzym Q10 - ubichinon 100 mg 
Selen 45 µg 81,8%
Witamina B12 4 µg 160%
*RWS — Referencyjna Wartość Spożycia

LITTLEME NIGHT W 2 KAPSUŁKACH RWS*
Wapń 400 mg 50%
Cholina 200 mg 
Ekstrakt z kłącza imbiru 200 mg 
Inozytol 150 mg 
Witamina B6 2,8 mg 200%
Kwas foliowy (L‑metylofolian wapnia) 800 µg 400%
Jod 200 µg 133%
*RWS — Referencyjna Wartość Spożycia


Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małychdzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

Producent:
HealthLabs Sp. z o.o.
Białystok, Polska

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jakosubstytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należyprzekraczać zalecanej porcji produktu do spożyciaKlienci którzy zakupili ten produkt kupili również: