Fitomed Woda Różana 100Ml Odżywia, Wygładza Skórę

FIT570

Naturalna woda różana otrzymywana z płatków róży damasceńskiej. Odżywia, wygładza i nawilża skórę. Przeznaczone do cery suchej, wrażliwej, dojrzałej, naczynkowej i normalnej.

Więcej szczegółów

5907504400570
23%
FITOMED

Stan magazynowy: średnio

16,41zł brutto

Opis

rodzaj skóryzmarszczki
rodzaj skórynaczynkowa
płećDla Mężczyzn
rodzaj skórysucha
rodzaj skórynormalna
płećDla Kobiet

Więcej informacji

FITOMED WODA RÓŻANA 100ML

Najważniejsze składniki: hydrolat z kwiatów róży damasceńskiej.

Działanie:

odżywcze,
nawilżające,
wygładzające.
Przeznaczenie: do cery suchej, wrażliwej, dojrzałej, naczynkowej i normalnej.

Sposób użycia: 5-100% w kosmetykach do cery suchej, wrażliwej, dojrzałej, naczynkowej i normalnej, bądź 5-100% rozcieńczyć z wodą przed zastosowaniem na skórę. Wodę różaną można dodawać do maseczek i kremów (jako fazę wodną).

Informacje dodatkowej: prawdziwa woda różana powstaje w procesie uzyskiwania olejku różanego podczas destylacji płatków kwiatów. Zawiera niewielkie ilości olejku eterycznego oraz wywar z roślin. Podczas destylacji płatki róży oddają do środowiska wodnego również związki cukrowe, garbniki, flawonoidy, witaminy (w tym witaminę C) i sole mineralne. Czysta woda różana może być doskonałym tonikiem do cery dojrzalej i suchej. Alergikom zaleca się ją rozcieńczać.  Nie należy mylić wody aromatycznej z wodami toaletowymi, które zawierają syntetyczne substancje zapachowe i służą do perfumowania, nie zaś do pielęgnacji. Wody roślinne mają bogaty, zbilansowany skład, są delikatniejsze od olejków i nie powodują uczuleń.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: