Nowe produkty

Promocje

Facebook Timeline

Lista produktów producenta: YANGO

Polska firma Yango od 2014 r. dostarcza na rynek wysokiej jakości suplementy diety. Cechą wyróżniającą wszystkie produkty tej marki jest bardzo wysoka przyswajalność witamin i mikroelementów, które zawarte są w preparatach. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i sukcesywnie poszerza swoją ofertę o suplementy diety dla ducha i ciała.

Wszystkie produkty marki Yango tworzone są jedynie z składników pochodzenia naturalnego. Istotnym punktem polityki firmy jest zaniechanie stosowania jakichkolwiek substancji wypełniających i konserwantów. Priorytetem jest bezpieczeństwo konsumenta, dlatego wszystkie suplementy diety są naturalne i nie zawierają komponentów szkodliwych dla zdrowia.


Oferta marki obejmuje kilka linii produktów o rozmaitym przeznaczeniu. Z powodzeniem można znaleźć suplementy, które wspomagają metabolizm, ułatwiają trawienie i niwelują ryzyko dolegliwości żołądkowych. Wiele produktów Yango to mieszanki starannie wyselekcjonowanych ziół wspomagających krążenie. Takie suplementy stanowią nieocenione wsparcie organizmu w walce z chorobami serca i układu krwionośnego.


W ofercie marki znaleźć można również preparaty z wysoką zawartością kwasów omega 3, 6 i 9. Takie suplementy diety wspomagają koncentrację, jak również korzystnie wpływają na proces zapamiętywania oraz logicznego myślenia. Jednocześnie warto sięgnąć po produkty wspierające układ odpornościowy – szczególnie w okresach, gdy aura na dworze jest niesprzyjająca.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów