Hemorend 20 Sztuk Naturalny Produkt Na Hemoroidy

HR403

Doskonały, naturalny produkt pomagający pozbyć się problemu jakim są hemoroidy. Zwalcza skutki, a także, co najważniejsze, przyczynę problemu. Preparat składa się w 100% z produktów roślinnych, przez co jest lepiej przyswajalny dla organizmu.

Więcej szczegółów

8934940033403
8%
HEMOREND

Stan magazynowy: Brak

64,40zł brutto

Opis

właściwościwzmocnienie układu odpornościowego
układpokarmowy

Więcej informacji

HEMOREND, saszetki, 20 sztuk

HEMOREND to wyjątkowy produkt o skutecznym , odśrodkowym mechanizmie działania. Likwiduje  przyczyny i skutki występowania hemoroidów. Działa  lecząco na dolegliwości, ale także  usuwa ich przyczyny.

Składniki: korzeń dzwonkowca chińskiego, Semen Coicis, nasiona łzawicy ogrodowej,Radix Astragali membranacei, korzeń traganka, Pericarpium Citrireticulatae pererenne, skórka mandarynki, Radix Angelicae sinensis, korzeń dzięgla chińskiego, Radix Glycyrrhizate, korzeń lukrecji, Semen Nelumbinis,  nasiona lotosu

Substancje pomocnicze: kwas benzoesowy, sacharoza, parafiny, miód przeczeli, węgiel aktywny, talk.

Zgodnie z certyfikatem GACP, do produkcji suplementu diety HEMOREND zostały użyte tylko najwyższej jakości surowce naturalne.

Działanie: HEMOREND wpływa na  dolegliwości, przez wybrane składniki naturalne, doskonale połączone o  wysokim stężeniu, likwiduje  przyczyny i objawy choroby oraz przywraca naturalną równowagę organizmu. Jest to doskonała forma leczenia dla  organizmu, likwidująca przyczyny schorzenia a nie tylko oznaki, przez co osiągnięte skutki są długotrwałe.

Dawkowanie: Zalecana  dawka: 3 razy dziennie po 1 saszetce przed posiłkiem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: