Ir Mgiełka Ze Złotem Monojonowym 200Ml

IR024

Mgiełka długotrwale nawilża, regeneruje i rewitalizuje sóre?. Zawarta w niej substancja czynna - złoto monojonowe o wielkości cza?steczki 0,2 nm, przenika do głębszych warstw skóry, gdzie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Więcej szczegółów

5902768409024
23%
SILOR

Stan magazynowy: Brak

146,00zł brutto

Opis

działaniezdrowy wygląd
płećdla Niego
działanieantystarzeniowy
płećdla Niej

Więcej informacji

MGIEŁKA ZE ZŁOTEM MONOJONOWYM 200ML


Au100 Mgiełka do twarzy i ciała ze złotem monojonowym 200 ml
 
Odmładzająca mgiełka do twarzy i ciała Au  - 100ppm

MCharakterystyka: Preparat oparty na zaawansowanej i opatentowanej technologii monojonowej, dzięki czemu zawarte w nim cząsteczki są kilkadziesiąt razy mniejsze niż dotychczas stosowane w preparatach nanocząsteczkowych. Monojony złota (wielkość cząsteczki 0,2nm) zostały powiązane w pary jonowe które bez problemu przenikają do skóry właściwej i krwioobiegu a ich wchłanialność to aż 70-80% - stężenie złota w mgiełce to aż 100ppm. Brak: konserwantów, parabenów, alkoholu, barwników Preparat przebadany dermatologicznie a ich skuteczność potwierdzona testami in vivo. Mgiełka długotrwale nawilża i regeneruje i rewitalizuje skórę, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność i młody wygląd. Złoto monojonowe opóźnia procesy starzenia i powstawanie zmarszczek, a już istniejące ulegają widocznemu spłyceniu. Produkt może być stosowany samodzielnie w celu nawilżenia, odświeżenia i poprawy stanu skóry jako mgiełka lub jako jeden z elementów pielęgnacji skóry .

Przeznaczenie:

  • profilaktyka antystarzeniowa,
  • skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia,
  • skóra sucha i odwodniona ,
  • cera naczyniowa,
  • skóra wymagająca silnego odżywiania suplementacji i mineralizacji.

Produkt może być używany samodzielnie w celu nawilżenia, od- świeżenia i poprawy stanu skóry jako mgiełka, lub jako jeden z części pielęgnacji skóry. Produktywnie wspomaga działanie odmładzająco - liftingującego kremu ze złotem monojonowym i regenerującego kremu z krzemem i borem organicznym.

Składniki:  aqua, sodium chloride, sodium borate, gold

Zalecana dzienna dawka to 2-4 dozy na miejsce problematyczne stosowane 1-3 razy dziennie.

Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące.

Pojemność: 200ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: