Promocja KENAY OLEJ Z KRYLA 60 KAPSUŁEK

KENAY OLEJ Z KRYLA 60 KAPSUŁEK data 11/19

KA223

NKO to syntetyczne połączenie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT, fosfolipidów i antyoksydantów. Suplement uzupełnia braki w organizmie kwasów omega 3, 6 ,9

Więcej szczegółów

5900672150223
8%
KENAY

Stan magazynowy: mało

93,22zł brutto

-20%

116,52zł brutto

Opis

właściwościwzmocnienie układu odpornościowego

Więcej informacji

KENAY OLEJ Z KRYLA 60 KAPSUŁEK


Składniki: olej z kryla, żelatyna rybia (otoczka kapsułki), substancja utrzymująca wilgotność: glicerol, sorbitol

Kwasy omega-3 chronione przez Astaksantynę.

Głównym fosfolipidem zawartym w oleju jest fosfatydylocholina. Składnik ten będący formą lecytyny jest bardzo ważnym elementem odżywczym dla mózgu. Aby nasz organizm mógł prawidłowo przetworzyć suplementowane fosfolipidy, muszą być one związane z odpowiednim rodzajem tłuszczu, którego organizm nie potrafi sam syntetyzować. Takimi tłuszczami są wielonienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3 (dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA).

NKO (Neptune Krill Oil) to połączenie fosfolipidów z kwasami OMEGA-3 w postaci niespotykanej nigdzie indziej w przyrodzie. Do utrzymania niezbędnego dla człowieka poziomu kwasów tłuszczowych OMEGA-3 niezbędne są antyoksydanty, a NKO posiada je już w swoim składzie: w tym najsilniejszy z nich - astaksantynę – ksantofilowy pigment.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Informacja alergiczna: produkt zawiera skorupiaki

Producent: Neptune Technologies & Bioressources Inc. Kanada