Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: ALEPIA

Hurt Alepia. Producent Alepia to francuska firma specjalizująca się w tworzeniu naturalnych i tradycyjnie wytwarzanych mydeł oraz kosmetyków. Do produkcji wykorzystuje głównie składniki roślinne o leczniczym działaniu. Producent Alepia, którego produkty kupisz u nas w Hurcie, to firma, która troszczy się o środowisko naturalne, nie używając do produkcji sztucznych konserwantów, barwników, perfum oraz substancji drażniących.

Producent naturalnych mydeł leczniczych Alepia stawia na jakość swoich produktów. W ciągu krótkiego czasu stały się one hitem w naszej hurtowni. Mydła Alepia zawierają kwas laurowy, który jest naturalnym antyseptykiem wykorzystywanym do wspomagania leczenia zmian skórnych takich jak: trądzik, egzemy skórne , wypryski oraz trudnogojące się rany.


Alepia hurt, mydła Alepia hurtownia


Producent Alepia zadbał o tob y jego produkty były niezwykle skuteczne. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów. Są one ważnym punktem w asortymencie naszej hurtowni. Kupujący mydła Alepia cenią je za to, że doskonale nawilżają, zmiękczają i pielęgnują naskórek, łagodząc jednocześnie jego podrażnienia. Zawarty w nich olejek laurowy łagodzi zaczerwienienia oraz przyspiesza regenerację naskórka, w przypadku jego uszkodzenia. Zapobiega on również rozwojowi patogennych bakterii, typowych dla zmian trądzikowych oraz innych sączących się wykwitów. Mydła laurowe producenta Alepia mają dodatkowo właściwości zabliźniające.


W ofercie naszej hurtowni znajdziesz mydła Alepia o różnym procentowym składzie oleju laurowego. Od 5 do 40%.


Producent Alepia, którego produkty możesz kupić w hurcie na greenport24.pl oferuje również produkty pielęgnacyjne na bazie oliwki oliwkowej np. Mydła w kostce do golenia dla mężczyzn.


Prawdziwym hitem są także terapeutyczne mydła z glinką oraz mydła marsylskie oliwkowe. Wszystkie one są produktami naturalnymi, ręcznie wyrabianymi oraz wegańskimi.


Francuskie mydła marsylskie, producenta Alepia to doskonały wybór dla osób, które cenią stan środowiska naturalnego  oraz chcą w ekologiczny sposób zadbać o swoją skórę. Wszystkie produkty Alepia produkowane są w oparciu o stare, ludowe przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Więcej
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów