Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: KORANA

Korana hurt. Korana to polska, założona na początku lat 90-tych rodzinna firma specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków, których receptury opierają się na produktach naturalnych. Rodzinne zamiłowanie do pszczelarstwa przyczyniło się do stworzenia specjalnej serii kosmetycznej z udziałem miodu, wosku pszczelego oraz propolisu dostępnej w naszej hurtowni.

Korana hurt. Korana to znana i lubiana marka na polskim rynku. Inspiracją do powstania linii miodowej jest rodzinne zamiłowanie założycielki do pszczelarstwa. Produkty na bazie miodu dostępne w naszej hurtowni pielęgnują skórę, przy wykorzystaniu wosku pszczelego, miodu i propolisu.


Bardzo lubianym i poszukiwanym produktem jest Korana propolis  żel do higieny intymnej zawierający 20% wyciąg z propolisu, mający działanie kojące i łagodzące podrażnienia. Dzięki obojętnemu pH przeznaczony jest do codziennego stosowania zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


W dobie pandemii koronawirusa warto polecić Korana Propolis Mydło Antybakteryjne, którego delikatna dla skóry rąk formuła skutecznie oczyszcza skórę. Propolis zawarty w mydle oczyszcza i dezynfekuje, nie wywołując efektu oporności bakterii. Zarówno piękna barwa jak i zapach są naturalne. Sprawdź ceny w hurcie!


Znanym kosmetykiem producenta Korana dostępnym u nas w hurcie jest Krem Egiptu łączący działanie wosku pszczelego z wyciągiem z kwiatu lotosu oraz delikatnym mleczkiem migdałowym. Działa intensywnie odżywczo regenerująco i przeciwstarzeniowo.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów