Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: HIMALAYA

Hurt Himalaya.  Firma Himalaya wytwarza naturalne suplementy diety na bazie ziół. Producent Himalaya tworzy swoje produkty z pasji, opierając się na zasadach ajurwedy. W naszej hurtowni dostaniesz różnorodne kosmetyki ajurwedyjckie od Himalaya..

Hurt Himalaya. Firma Himalaya istnieje na rynku już prawie 90 lat, a w naszej hurtowni od początku istnienia firmy. Producent Himalaya wytwarza unikalne, ziołowe produkty, oparte o starożytne zasady ajurwedy.


Ajurweda jest starożytną medycyną indyjską, która wywodzi się ze starożytności. Jak podkreśla producent Himalaya, ajurweda postrzega człowieka jako całość, jako sfera fizyczna, psychiczna i duchowa. Takie właśnie są produkty Himalaya. Koncentrują się na człowieku jako całości i działają kompleksowo, by usunąć problem.


Producent Himalaya w doskonały sposób łączy tradycyjną ajurwedę z nowoczesnymi badaniami z dziedziny medycyny. Dostępne w naszej hurtowni zielarskiej produkty Himalaya są tworzone z najlepszej jakości surowców pochodzenia naturalnego. Produkt, zanim trafi do klienta jest dokładnie badany w laboratoriach pod względem składu, jakości i skuteczności działania.


Takie działania producenta Himalaya dają pewność, że produkty są bezpieczne i skuteczne. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty nadawane marce.


Firma Himalaya obecna jest już w ponad 90 krajach całego świata i oczywiście w naszej hurtowni internetowej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 52 elementów