Agnes Organic Litoterapia Kamień KsiężYcowy

AO612

Kamienie do iitoterapii Agnes Organic. Kamień księżycowy wspomaga leczenie schorzeń układu limfatycznego, przysadki mózgowej oraz nerek.

Więcej szczegółów

5906395321612
23%
AGNES ORGANIC

Stan magazynowy: mało

10,76zł brutto

Więcej informacji

AGNES ORGANIC LITOTERAPIA - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Zastosowanie:

  • nerki przysadka mózgowa
  • układ limfatyczny

Kamień Księżycowy wspomaga pracę hormonów żeńskich, równoważy emocje, wspomaga pracę gardła, rozwija wyobraźnię, zdolności twórcze, pomaga w relacjach partnerskich. Oczyszczać w wodzie z solą. Współdziała z malachitem, nefrytem i unakitem. Ładujemy na energii księżycowej.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.
LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.