Agnes Organic Litoterapia Łzy Apacza - Obsydian

AO629

Kamienie do iitoterapii Agnes Organic. Łzy apacza (obsydian) wykorzytywany jest w leczeniu arytmi, stanów wyczerpania, dusznicy bolesnej.

Więcej szczegółów

5906395321629
23%
AGNES ORGANIC

Stan magazynowy: Brak

7,20zł brutto

Więcej informacji

AGNES ORGANIC LITOTERAPIA - ŁZY APACZA (OPSYDIAN)

Zastosowanie we wspomaganiu leczenia:

  • arytmi
  • stanów wyczerpania
  • dusznicy bolesnej

Łzy Apacza działają antydepresyjnie, odblokowująco, wspomagają serce w zaburzeniach emocjonalnych, usuwają negatywne wzorce, lęki, smutki, złogi. Współdziałają z czarnym turmalinem, kwarcem dymnym i sugilitem. Oczyszczamy w suchej soli. Ładujemy na energii księżycowej. Nosimy przy ciele. Masujemy bolące miejsca.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.

LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.