Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: HERBAMEDICUS

Hurt Herbamedicus. Herbamedicus jest szwajcarską firmą. Producent Herbamedicus swoją wiedzę opiera na tradycyjnych recepturach i nowoczesnej fitofarmacji. W naszej hurtowni zielarskiej dostępne są różnorodne preparaty roślinne Herbamedicus.

Hurt Herbamedicus. Producent Herbamedicus swoją siedzibę ma w Zurichu. To właśnie tam są wytwarzane wysoce skuteczne maści, żele, balsamy i wyciągi z ziołowymi ekstraktami.


Produkty Herbamedicus produkowane są zgodnie z tradycyjnymi recepturami i najnowszą wiedzą fitofarmacji. Wszystkie produkty Herbamedicus znajdujące się w naszej hurtowni, zawierają wysoką i wyważoną ilość ekstraktów ziołowych i roślin leczniczych. Niektóre z produktów Herbamedicus dostępnych w naszej hurtowni, zostały dodatkowo wzbogacone o substancje farmakologiczne pochodzenia naturalnego. Taka zawartość substancji aktywnych sprawia, że osiągnięty jest możliwie jak najwyższy efekt terapeutyczny.


Producent Herbamedicus zapewnia, że rośliny i ekstrakty roślinne użyte do produkcji spełniają wszystkie rygorystyczne normy jakości. Taka polityka firmy zapewnia dostarczanie swoim klientom najlepszych jakościowo produktów, które możecie nabyć w naszej hurtowni zielarskiej. Ważną informacją, którą podzielił się z nami producent Herbamedicus jest fakt, że preparaty tej firmy nie są testowane na zwierzętach.


Produkcja jest ściśle kontrolowana przez wybitnych specjalistów z dziedziny naturalnej kosmetyki medycznej. Każdy z produktów Herbamedicus, zanim trafi do naszej hurtowni, jest dokładnie plombowany i nadawane są im holograficzne loga, by uchronić firmę przed podrabianiem produktów.


Nasza hurtownia posiada szeroki wybór produktów Herbamedicus. Sprawdź atrakcyjne ceny hurtowe.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów