Myvita Pokrzywa Indyjska 200 Mg 60 K

M756

Pokrzywa indyjska zawiera biologicznie czynne substancje, które aktywują białka w organizmie i uwalnianiają neuroprzekaźniki. Forskolina zawarta w pokrzywie powoduje zwiększony przepływ krwi. Ponadto powoduje rozkład komórek tłuszczowych w tkance.

Więcej szczegółów

5903021590756
8%
MYVITA

Stan magazynowy: średnio

23,97zł brutto

Więcej informacji

MYVITA POKRZYWA INDYJSKA 200mg/60k

Pokrzywa indyjska zawiera bardzo dużo biologicznie czynnych substancji, które mają zdolność aktywowania białek w organizmie i uwalnianie neuroprzekaźników. Forskolina zawarta w pokrzywiepowoduje zwiększony przepływ krwi. W związku z tym, że forskolina rozszerza naczynia krwionośne, mięsień sercowy jest sprawniejszy i lepiej ukrwiony. Rozszerzenie naczyń krwionośnych powoduje obniżenie ciśnienia krwi i zapobiega chorobie wieńcowej. Ponadto forskolina powoduje rozkłd komórek tłuszczowych w tkance tłuszczowej i pobudzenie trzustki do pracy. W związku z tym szczególnie polecana jest także osobom dbającymo swoja linię. Forskolina jest także wykorzystywana w leczeniu reakcji autoimmunolkogicznych t.j. egzema, łuszczyca czy astma.

Skład:
Standaryzowany ekstrakt coleus forskohlii - 200 mg, wodorofosforan wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, celuloza.
Zawartość:
60 kapsułek

1 kapsułka zawiera:
Standaryzowany ekstrakt coleus forskohlii - 200mg

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostęny dla małych dzieci.
Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: