Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: BIO MEDICAL PHARMA

Hurt Bio Medical Pharma. Bio Medical Pharma jest polską orężnie rozwijającą się firmą na naszym rynku. Producent Bio Medical Pharma tworzy suplementy diety o możliwie najbardziej naturalnych składach i potwierdzonym naukowo składzie. Wszystko to sprawia, że firma Bio Medical Pharma jest ceniona na polskim rynku ze względu na skuteczność działania i skład produktów.

Producent Bio Medical Pharma wytwarza suplementy diety i nutrikosmetyki z potwierdzonym naukowo działaniem. Głównym celem, jaki przyświeca firmie Bio Medical Pharma jest skuteczne uzupełnienie niedoborów w organizmie, poprawa jakości życia oraz polepszenie wyglądu skóry. Sprawdź ceny hurtowe na wszystkie produkty producenta.


Biomedical Pharma – ceny hurtowe


Czym wyróżnia sie Bio Medical Pharma? Producent Bio Medical Pharma współpracuje z wieloma specjalistami z Niemiec, Szwecji i Stanów Zjednoczonych. Współpraca tych państw z firmą Bio Medical Pharma pozwala tworzyć produkty o najwyższej jakości i bardzo wysokiej skuteczności działania. Producent Bio Medical Pharma szczególną uwagę przywiązuje do tego, by wytwarzane suplementy diety i nutrikosmetyki posiadały jak najbardziej naturalny skład w połączeniu z minerałami i witaminami. Cieszy nas, ze klienci naszej hurtowni zielarskiej doceniają te wysokiej jakości produkty.


Produktem, który zasługuje na szczególną uwagę jest Bio Medical Pharma Licur 7000. Produkt ten zawiera płynną kurkuminę, która odznacza się aż 185-krotnie większą wchłanialnością, niż inne dostępne ekstrakty kurkumy na rynku. Warto dodać, że kurkumina zawarta w suplemencie diety Licur 7000 jest obecna we krwi nawet 24 godziny. To hit sprzedażowy w naszej hurtowni. Sprawdź ceny w hurcie!


Dzięki prowadzonym badaniom, producent Bio Medical Pharma zapewnia, że produkty przez nich wytwarzane są bardzo skuteczne, lecz ich działanie jest stopniowe. Firma Bio Medical Pharma stawia przede wszystkim na zdrowie człowieka. Wieloletnia współpraca z wieloma zagranicznymi ośrodkami, pozwala łączyć innowacyjne rozwiązania, farmakologię i medycynę naturalną. Tak właśnie powstają produkty producenta Bio Medical Pharma. Zapraszamy do założenia konta firmowego w naszej hurtowni i sprawdzenia cen w hurcie.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów