NATURES AID MSM 1000MG 90TAB

ND19630

MSM Natures Aid to preparat zawierający siarkę organiczną, która wpływa na zachowanie odpowiedniej elastyczności naczyń krwionośnych i skóry. Wpływa na stan stawów, skóry i paznokci.

Więcej szczegółów

5023652960909
8%
NATURES AID

Stan magazynowy: średnio

54,27zł brutto

Opis

układkostno-stawowy

Więcej informacji

MSM 100 mg 90 tabl.
Suplement diety

MSM to naturalnie występujący w przyrodzie związek siarki. Siarka wpływa na zachowanie odpowiedniej elastyczności naczyń krwionośnych i skóry. Ułatwia wydalanie toksyn z organizmu i zwiększa przepuszczalność ścian komórkowych dla substancji odżywczych.
Zbyt niski poziom siarki obniża absorpcję magnezu, wapnia, sodu i żelaza. Siarka stanowi podstawowy budulec kolagenu i kreatyny, substancji potrzebnych do prawidłowo funkcjonowania narządów i tkanek.

Właściwości MSM:

  • redukuje stany zapalne stawów,
    redukuje ból,
  • przyśpiesza naprawę uszkodzonych tkanek,
  • działa przeciwzapalnie i przeciwpasożytniczo,
  • pobudza wzrost włosów, paznokci
  • zapobiega procesom utraty kolagenu,
  • wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu,
  • utrzymuje elastyczność tętnic wieńcowych i naczyń krwionośnych,
  • zwiększa przepływ krwi

Zalecenia: Przyjmować 1 tabletkę dwa razy dziennie podczas jedzenia. W celu uzyskania maksymalnych korzyści, początkowa dawka może być zwiększana aż do 3 tabletek dwa razy dziennie z jedzeniem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

 

Wartość odżywcza w 2 tabletkach

Ilość

% NRV

MSM

2000mg

*

NRV = żywnościowe wartości referencyjne

Skład: MSM, środki przeciwdziałające powstawaniu kamienia (dwutlenek krzemu, źródło pochodzenia roślinnego, stearynian magnezu).

Produkt nie zawiera: pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Bez wypełniaczy, substancji zbrylających czy innych sztucznych dodatków.

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Odpowiedni dla wegetarian i wegan.