Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: POLMAT

Hurt Polmat. Producent Polmat wytwarza tradycyjne, gotowane mydła. Mydła Polmat nie zawierają konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy substancji zapachowych i barwiących. Nasza hurtownia oferuje w sprzedaży mydło roślinne ze złotem.

Hurt Polmat. Firma Polmat zajmuje się produkcją naturalnych, gotowanych mydeł.


Wszystkie wytwarzane przez producenta mydła Polmat są bez dodatków. Bez dodatku konserwantów, zapachów, barwników, wybielaczy, czy wypełniaczy. Naturalny skład mydła czyni go niezwykle przyjaznym dla skóry.


Nasza hurtownia posiada roślinne mydło ze złotem. Co daje dodatek złota do mydła? Jak wykazały liczne badania, złoto bardzo dobrze nawilża skórę, przyśpiesza regenerację naskórka i spowalnia procesy starzenia skóry, zapobiegając powstawaniu zmarszczek.


Złoto wykazuje również właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. Producent Polmat wskazuje, iż złoto w organizmie człowieka jest dobry przekaźnikiem energii, regeneruje DNA, a także przyczynia się do powstawania kolagenu.


Złoto użyte do produkcji mydła ma małą wielkość cząsteczki (złoto monojonowe), przez co jest znacznie lepiej wchłanialne przez skórę.


Podczas stosowania mydła ze złotem, producent Polmat zaleca powolnymi ruchami masować skórę, aby złoto monojonowe jak najskuteczniej przeniknęło w głąb ciała. W ten sposób nie tylko odżywimy naszą skórę, ale także zafundujemy sobie relaksacyjny masaż, który korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.


Zapach mydła, który możecie kupić u nas w hurtowni jest jak najbardziej naturalny, pozbawiony sztucznych zapachów.


Wejdź na naszą stronę hurtowni zielarskiej i sprawdź ceny hurtowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 12,30zł
  • 15,01zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów