Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: KHADI

Hurt Khadi. Firma Khadi została założona w 2007r. Producent Khadi niezwykle miłuje sobie dbanie o zdrowy styl życia i zafascynowany jest kulturą orientu. Takie połączenie pozwoliło stworzyć unikalne produkty, które możesz kupić w naszej hurtowni zielarskiej

Hurt Khadi. Marka Khadi istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat. Głównym celem producenta Khadi jest dostarczenie ludziom najlepszych produktów do pielęgnacji ciała, zgodnych z tradycją hinduską i arabską. Producent Khadi może być dumny ze swoich dokonań, gdyż jego produkty pokochały miliony kobiet na całym świecie.


Skąd uwielbienie marki Khadi, którą dostaniecie w naszej hurtowniKhadi tanio


Kobiety szukają naturalnych kosmetyków, które nie będą podrażniały, wysuszały i niszczyły naturalnego piękna. Produkty Khadi tworzone są na bazie tradycyjnych orientalnych receptur, gdzie głównymi składnikami są zioła, oleje roślinne, kwiaty, owoce i składniki mineralne. Stosowanie kosmetyków z takimi składami zapewnia aksamitną skórę oraz piękne i lśniące włosy.


W naszej hurtowni zielarskiej, dostaniesz oryginalne farby Khadi, tworzone na bazie ziół i ziołowe olejki do pielęgnacji włosów. Nasza hurtownia oferuje szeroką gamę kolorów od blondu, po rudy, aż do czerni. Ziołowe farby do włosów, nie tylko pokryją Twoje siwe włosy, ale także doskonale je odżywią i wzmocnią. Jak podaje producent Khadi, zioła używane do produkcji farb, pochodzą z najlepszych upraw. Następnie zbiory są bardzo dobrze suszone i mielone. Bardzo drobne zmielenie ziół zapewnia lepszą koloryzację włosów. Farby Khadi są łatwe w aplikacji i proste w spłukiwaniu z włosów. Najważniejsze, że farby Khadi nie zawierają konserwantów, barwników, utleniaczy i sztucznych aromatów. Dlatego też, farby Khadi dostępne w naszej hurtowni są bezpieczne do stosowania przez kobiety w ciąży.


Już teraz zapoznaj się z naszymi cenami hurtowymi!

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów