Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: PROBIOTICS

Hurt Probiotics. Producent Probiotics wykorzystuje probiotechnologie do wytwarzania produktów z pożytecznymi mikroorganizmami. W naszej hurtowni dostępne są różne produkty marki Probiotics, sprawdź teraz!

Hurt Probiotics. Firma specjalizuje się w produkcji preparatów metodą probiotechnologii.


Co to właściwie jest probiotechnologia?


Producent Probiotics podaje, iż jest to technologia mikrobiologiczna, która oparta jest na naturalnym procesie fermentacji w niskich temperaturach. Korzystne działanie produktów wytwarzanych probiotechnologią polega na synergistycznym działaniu między sobą pożytecznych mikroorganizmów.


Jak podaje producent Probiotics, probiotechnologia jest coraz bardziej popularna. Dzieje się tak, iż mikroorganizmy otaczają nas z każdej strony i kierują wieloma procesami biologicznymi. Przewaga korzystnych drobnoustrojów będzie wpływała korzystnie zarówno na ekosystem jak i na nasz organizm.


Najbardziej popularnymi produktami producenta Probiotics, które możecie kupić w naszej hurtowni są Probio Emy. ProBio Emy są to preparaty mikrobiologiczne, które przywracają homeostazę różnych ekosystemów. W naszej hurtowni dostępne są ProBio Emy w postaci suplementu diety do picia, które będą wspierały homeostazę całego organizmu.


Producent Probiotics metodą probiotechnologii oprócz suplementów diety, wytwarza także mydła organiczne, kosmetyki do domu, a także produkty wspierające homeostazę roślin i gleb.


Nasza hurtownia posiada w sprzedaży produkty Probiotics w atrakcyjnych cenach hurtowych, sprawdź już teraz!

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • 37,26zł
  • 50,60zł
  • 93,29zł
  • 93,29zł
  • 41,23zł
  • 57,00zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów