Wyprzedaż! SHAMASA OLEJ Z PESTEK MALIN 100% 50ML

SHAMASA OLEJ Z PESTEK MALIN 100% 50ML data 05/19

SH161

Olej z pestek malin stanowi naturalny filtr SPF 30-50. Regeneruje uszkodzenia skóry, działa przeciwzapalnie. Hamule produkcję melaniny oraz chroni skórę przed utratą wody. Stanowi bogate źródło witaminy E

Więcej szczegółów

5903271414161
23%
SHAMASA

Stan magazynowy: mało

23,40zł brutto

-35%

36,00zł brutto

Opis

produktyindyjskie

Więcej informacji

SHAMASA OLEJ Z PESTEK MALIN 100% 50ML

Olej z pestek malin o przyjemnym, lekko gorzkim zapachu i złoto zielonym kolorze, zachwyca zaraz po aplikacji na skórę, nadając jej miękkość i czyniąc ja w dotyku aksamitną. Bogactwo składników jakie zawiera przyprawia o zawrót głowy i to dlatego szybko zdobywa sojuszników, wśród zadowolonych z efektów użytkowników. Swoją sławę przede wszystkim zawdzięcza właściwościom ochronnym. To olej posiadający silne filtry, na poziomie SPF 30-50, chroniące przed działaniem szkodliwego promieniowania. Zawiera dużą ilość NNKT a ponad to jest silnym antyoksydantem. Chroni skórę przed przebarwieniami powstałymi w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Lekka konsystencja i łatwe wchłanianie czyni go przyjemnym w codziennej pielęgnacji każdego typu skóry.

Właściwości olejku z pestek malin:

    -naturalny filtr SPF 30-50
    -regeneruje mikro uszkodzenia skóry
    -pobudza regenerację nabłonków
    -wysokie stężenie przeciwutleniaczy
    -kondycjonuje skórę
    -ochrona DNA
    -przeciwzapalny
    -zapobiega zaczopowaniu ujść gruczołów łojowych
    -hamuje produkcję melaniny
    -bogate źródło witaminy E
    -chroni skórę przed utratą wody

Olejek nakładać bezpośrednio na skórę w niewielkiej ilości delikatnie wmasowując. Dla wielbicielek kosmetyków własnej produkcji, to nieoceniony składnik, który między innymi przedłuża trwałość produktów.