Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: FRASPO

Hurt Fraspo. Producent Fraspo wytwarza torby wielokrotnego użytku.  Dbanie o planetę jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, dlatego firma przyczynia się do dbania o środowisko. Nasza hurtownia chce także mieć swój udział w ochronie środowiska, dlatego posiadamy torby Fraspo w swojej sprzedaży.

Hurt Fraspo. Firma Fraspo specjalizuje się w produkcji toreb wielokrotnego użytku. Marka Fraspo istnieje na rynku już od 2004r, przez co posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Producent Fraspo oferuje szeroką gamę toreb w różnych rozmiarach, kolorystyce i grafice. Torby Fraspo są niezwykle trwałe, pojemne, a przede wszystkim lekkie. Niektóre torby Fraspo, które możesz kupić w naszej hurtowni ekologicznej mają pojemność nawet do 25kg.


Fraspo w cenach hurtowych – hurt produkty Fraspo


Jakie zalety wg producenta Fraspo mają torby eko? Oczywiście są trwałe i wytrzymałe, przez co można wkładać cięższe zakupy o różnych gabarytach. Dostępne są w różnej kolorystyce, o ciekawych wzorach, które przykuwają uwagę. Co ważne, torby te mają trwałość nawet kilka lat, więc nie trzeba za każdym razem kupować nowego produktu, co przyczynia się do ochrony środowiska. Sprawdź ceny hurtowe w naszej hurtowni.


W naszej hurtowni możesz kupić torby stworzone z polipropylenu, jak i z włókna bawełnianego. Zaletą toreb polipropylenowych jest wielokrotność ich wykorzystania i łatwość czyszczenia w przypadku zabrudzenia. Zaletą toreb bawełnianych jest ich poręczność, gdyż z łatwością zarzucisz je na ramię. Torby bawełniane są bardzo przyjazne środowisku i oczywiście są wielokrotnego użytku.


Zaopatrując się w torby Fraspo w naszej hurtowni minimalizujesz ilość foliowych jednorazówek na naszej planecie i masz je zawsze pod ręką. Producent Fraspo zadbał o to, byś czuł się komfortowo nosząc te torby i stworzył szeroką kolorystykę, która z pewnością przypadnie Ci do gustu.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów