Najczęściej kupowane

Producenci

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: OLANDIA

Olandia hurt. Olandia jest producentem wysokiej jakości olejów tłoczonych na zimno. Flagowym produktem znajdującym się w hurtowni Olandia jest olej rzepakowy tłoczony z samych zarodków nasion rzepaku. Producent Olandia wytwarza także oliwę extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Sprawdź ceny hurtowe!

Producent Olandia specjalizuje się w wytwarzaniu olejów tłoczonych na zimno. Większość olejów Olandia znajdujących się w naszej hurtowni jest pochodzenia ekologicznego. To znaczy, że podczas wzrostu roślin nie zostały użyte żadne chemiczne nawozy i pestycydy. Producent Olandia stara się mieć jak największą ilość olejów pochodzenia ekologicznego, gdyż są one bardzo chętnie kupowane przez klientów.


Producent Olandia dokłada największej staranności, aby wytwarzane oleje miały jak najlepszą jakość. Producent stosuje wiele procesów technologicznych podczas produkcji i dystrybucji surowca, ale to właśnie jakość surowca jest najważniejsza. Pozyskuje surowce od sprawdzonych producentów, głównie z certyfikatem ekologicznym.


Najbardziej popularne oleje zimnotłoczone, sprzedawane w hurtowni Green Port, to przede wszystkim olej lniany, z zarodków rzepaku, słonecznikowy, z ostropestu, czarnuszki, z lnianki rydzowy. Prawdziwym hitem sprzedażowym jest olej z zarodków rzepaku masłowy. Jego smak do złudzenia przypomina masło. Producent Olandia stara się, aby wszystkie oleje miały jak największe walory odżywcze i smakowe od chwili produkcji, do spożycia przez konsumenta. Dlatego też oleje dostępne w naszej hurtowni rozlewane są w ciemne, szklane butelki i zabezpieczane są styropianem, by nie utleniały się składniki odżywcze olejów. Właśnie takie przechowywanie olejów, zapewnia utrzymanie właściwości prozdrowotnych każdego z nich. Co więcej, każda z butelek oleju lnianego posiada certyfikat jakościowy, świadczący o jego wysokiej jakości.


Producent Olandia chce dostarczyć swoim klientom produkt najwyższej jakość w najlepszej cenie.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów