Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: FARM-VIX

Farm-Vix to rodzima polska firma z Mysłowic zajmująca się produkcją naturalnych suplementów diety oraz maści i żelów ziołowych. Artykuły tej marki zawierają zestaw odżywczych witamin i minerałów, które mają ogromny wpływ na zdrowie oraz podtrzymanie urody. Aktywne składniki mają również działanie rozluźniające i z powodzeniem mogą być stosowane przy nadwyrężeniu kręgosłupa, mięśni i stawów.

Hurt Farm-Vix. Farm-Vix to rodzima polska firma z Mysłowic zajmująca się produkcją naturalnych suplementów diety oraz maści i żelów ziołowych. Artykuły producenta Farm-Vix zawierają zestaw odżywczych witamin i minerałów, które mają ogromny wpływ na zdrowie oraz podtrzymanie urody. Jak podaje producent Farm-Vix , aktywne składniki mają również działanie rozluźniające i z powodzeniem mogą być stosowane przy nadwyrężeniu kręgosłupa, mięśni i stawów.


Zioła stanowiące bazę artykułów Farm-Vix, które możesz kupić w naszej hurtowni, pochodzą z różnych rejonów świata. Producent Farm-Vix nie używa jednak wypełniaczy oraz innych substancji, które mogą negatywnie wpłynąć na jakość i skuteczność produktów. Substancje ziołowe zawarte w kosmetykach i suplementach są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie powodują reakcji alergicznych. W toku produkcji producent Farm-Vix korzysta jedynie ze sprawdzonych mieszanek ziołowych, których skuteczność jest niekwestionowana od setek lat.


Wśród produktów marki Farm-Vix, które kupisz w naszej hurtowni, znaleźć można również suplementy diety wspomagające metabolizm oraz regulujące uczucie łaknienia. Producent Farm-Vix wskazuje, że prozdrowotne działanie ziół nie pozostaje również bez znaczenia dla układu krwionośnego, ponieważ wiele substancji zawartych w roślinach wspomaga krążenie i poprawia pracę serca. Asortyment Farm-Vix, dostępny w naszej hurtowni obejmuje także preparaty dedykowane osobom z podwyższonym poziomem cholesterolu. Z kolei odżywcze kremy nawilżają skórę oraz dobrze wchłaniają się do stawów, dzięki czemu z łatwością można zażegnać chwilową bolesność w ich obrębie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 63 elementów