Najczęściej kupowane

Producenci

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: MUMIO

Hurt Mumio. Mumio jest niezwykle bogate w składniki mineralne i witaminy. Producent Mumio wskazuje, iż mumio posiada bardzo dobry stosunek różnych pierwiastków. Taki skład mumio, przyczynia się do utrzymania zdrowia przez długi czas. W naszej hurtowni dostępne są różnorodne preparaty z mumio.

Hurt Mumio. Producent Mumio pozyskuje najlepszej jakości mumio ze szczelin górskich. Dostępne w naszej hurtowni mumio jest niezwykle bogate w składniki organiczne, m.in. witaminy A, C, P, B, wapń, potas, sód, magnez, cynk, selen, molibden, żelazo i wiele innych.


Mumio wyglądem przypomina żywicę. Jest to połączenie malutkich drobinek, które powstają ze szczątków roślin, alg i porostów, które osadzają się w szczelinach górskich.


Producent Mumio zapewnia, że produkt ten jest idealny pod względem składu i obecności różnych pierwiastków. Jakie inne zalety przedstawia producent Mumio?


Mumio, które możecie kupić w naszej hurtowni doskonale wpływa na wzmocnienie ogólnego stanu zdrowia, zwiększenia odporności, a także wzmocnienia włosów. Dzięki obecności takich pierwiastków, jak cynk, selen i krzem, mumio doskonale odżywia włosy od nasady, aż po same końce. Dzięki temu włosy mniej wypadają, zmniejsza się ilość łupieżu i przyspiesza się wzrost włosów.


Jak podaje producent Mumio, produkt ten może być stosowany w przypadku stłuczeń, bólach głowy, w chorobie wrzodowej żołądka, czy jako produkt obniżający poziom cukru we krwi. Mumio, to także produkt, który może wspomóc pracę układu rozrodczego, utrzymać prawidłową masę ciała, czy przyczynić się do opóźnienia procesów starzenia.


Produkty, które zawierają w swoim składzie czyste mumio, takie jak np. krem do twarzy, doskonale ujędrniają skórę, wspomagają regenerację naskórka, zmniejszają podrażnienia, a także zmniejszają widoczność blizn i rozstępów.


Większość mumio, które są dostępne u nas w hurcie, pochodzi z gór Himalajów. Zapoznaj się z ciekawą ofertą produktów Mumio na naszej stronie internetowej.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • 45,93zł
  • 29,47zł
  • 32,25zł
  • 36,31zł
  • 29,40zł
  • 25,12zł
  • 28,52zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów