Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: PUROMEDICA

Hurt Puromedica. Firma Puromedica specjalizuje się w produkcji wysoko przyswajalnych preparatów, bogatych w witaminy i minerały. Produkty Puromedica, które kupisz w naszej hurtowni odznaczają się wysoką skutecznością działania i bezpieczeństwem 

Producent Puromedica jest międzynarodowym pionierem w produkcji doskonale przyswajalnych preparatów z wysoką zawartością witamin i mikroelementów. Innowacyjne formuły w płynie, które kupisz w hurcie na greenport24.pl, poparte autorytetem światowej klasy specjalistów. Cechuje je wysoka skuteczność działania oraz pełne bezpieczeństwo dla zdrowia. Suplementy producenta Puromedica, które kupisz w naszej hurtowni, dedykowane są głównie dla sportowców, osób stosujących różne programy dietetyczne, jak również dla ludzi, dla których zachowanie dobrego zdrowia jest najważniejsze.

Puromedica - hurtownia
W naszej hurtowni znajdziesz produkty producenta Puromedica, dostarczające kluczowe dla organizmu składniki, takich jak selen, cynk czy magnez, miedź, witamina D3. Wszystkie te substancje z reguły są słabo przyswajalne, dlatego warto sięgnąć po unikalne formuły, które działają z kilkukrotnie wyższą skutecznością. Minerały zawarte w preparatach Puromedica rozpuszczane są w oczyszczonej wodzie. Wszystkie one wzbogacane są odżywczymi enzymami i aminokwasami, które wspomagają organizm w czasie intensywnego wysiłku.Producent Puromedica - hurt
Kompleksowa suplementacja minerałami stanowi klucz do długiego i szczęśliwego życia. Szacuje się, że większość chorób i schorzeń wieku średniego spowodowana jest niedoborem ważnych dla organizmu mikroelementów. Badania wskazują, że przyswajalność składników mineralnych wraz z wiekiem jest coraz niższa. Dlatego aby wszelkie funkcje życiowe odbywały się poprawnie, niezbędne jest dostarczanie ustrojowi doskonale przyswajalnych witamin i mikroelementów. Producent Puromedica oferuje dobrze przyswajalne suplementy diety w płynie. Pozwalają one nie tylko na utrzymanie równowagi w organizmie, ale również poprawiają wygląd paznokci, włosów i skóry.

Większość naszych produktów jest monoskładnikowa. Niejednokrotnie występują bowiem niedobory jedynie niektórych minerałów i witamin, niektóre z nich zaś, są na odpowiednim lub nawet na zbyt wysokim poziomie. Dlatego też producent Puromedica stawia na pojedyncze składniki pokarmowe. 


Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów