Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: ALCE NERO

Włoska firma ALCE NERO zajmuje się przetwórstwem warzyw i owoców pochodzących z najbardziej ekologicznych plantacji w całej Europie. W ofercie marki znaleźć można również pożywne i smaczne czekolady oraz inne słodycze z oznaczeniami EKO i BIO. Misją firmy jest dostarczanie na rynek najwyższej jakości produktów, które zostały wytworzone z zdrowych, wysokogatunkowych surowców. ALCE NERO korzysta jedynie z najwyższej jakości półproduktów pochodzących od renomowanych i uznanych na rynku dostawców. Dzięki temu z powodzeniem może zapewnić swoich klientów, iż wszystkie przetwory i słodycze są naturalne i bardzo zdrowe.

Szczególnie cenione przez konsumentów są koncentraty oraz pulpy pomidorowe. Są one powszechnie używane do dań przyrządzanych w włoskich restauracjach. Przetwory powstają z najlepszych gatunkowo pomidorów pochodzących z ekologicznych plantacji. Wszystkie warzywa przechodzą bardzo restrykcyjne kontrole jakościowe, jak również są starannie selekcjonowane przez pracowników firmy ALCE NERO. W procesie produkcji używa się aromatycznych włoskich przypraw, które nadają przetworom nietuzinkowego i wyrafinowanego smaku.

Produkty marki stanowią pozycję obowiązkową dla wszystkich entuzjastów kuchni włoskiej. Koncentraty i pulpy nadają daniom charakteru i niepowtarzalnego smaku. Mogą być one również stosowane jako bazy dla wykwintnych sosów do włoskich makaronów. W szerokiej ofercie naturalnych produktów opartych na tradycyjnych ludowych recepturach każdy znajdzie przetwory na miarę swojego gustu i smaku.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów