Wyprzedaż! XENICOPHARMA KOENZYM Q10 FORTE 30 KAP

Xenicopharma Koenzym Q10 Forte 30 Kap

XP224

Naturalny koenzym Q10 to silny przeciwutleniacz, zapobiega pierwszym oznakom starzenia oraz przyczynia się do utrzymania zdrowego wyglądu skóry i włosów. Chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

Więcej szczegółów

5905279876224
8%
XENICO PHARMA

Stan magazynowy: średnio

38,57zł brutto

Opis

działanieantystarzeniowy
właściwościwzmocnienie układu krążenia
działaniezdrowy wygląd

Więcej informacji

XENICOPHARMA KOENZYM Q10 FORTE 30 KAP

KOENZYM Q10 Forte 60 mg to suplement diety zawierający wysokiej jakości naturalny koenzym Q10 pozyskany w procesie fermentacji. Wysoka zawartość koenzymu Q10 w preparacie oraz wysoka przyswajalność pozwalają skutecznie uzupełnić jego niedobory. Ludzki organizm jest w stanie sam produkować koenzym Q10, ale tylko do pewnego momentu. Q10 znajduje się we wszystkich komórkach ludzkiego ciała, występuje w dużej ilości w sercu, wątrobie i płucach. Koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego w preparacie zastosowano kapsułkę olejową w celu zwiększenia i ułatwienia wchłaniania.

Poziom koenzymu Q10 we krwi i tkankach zaczyna się samoistnie zmniejszać:

  • wraz z wiekiem, mniej więcej po ukończeniu 30 roku życia,
  • podczas przyjmowania statyn (leków obniżających stężenie cholesterolu),
  • u osób stosujących niewłaś­ciwą dietę, nadmiernie odchudzajacych się
  • u osób nadużywających alkohol i leki.

Składniki: oliwa z oliwek, żelatyna, koenzym Q10 (ubichinon), glicerol – substancja utrzymująca wilgoć, emulgator – krzemionka koloidalna, barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, barwnik – dwutlenek tytanu

 

Skład zalecanej porcji do spożycia

1 kapsułka

%RWS

Koenzym Q10

60 mg

-

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka. Zażywać w trakcie posiłku.

Ostrzeżenia: preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła.