Najczęściej kupowane

Producenci

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: CAFE MINI PROFESSIONAL

Cafe Mimi jest producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i całego ciała. Produkty Cafe Mimi odznaczają się oryginalnym składem, nietuzinkowym zapachem oraz wyglądem. Producent Cafe Mimi zadbał o każdy szczegół produkując kosmetyki naturalne.

Cafe Mini Hurt. Producent Cafe Mimi jest twórcą kosmetyków z dobrym składem, pięknym zapachem i nietuzinkowym wyglądem. Do popularnych produktów Cafe Mimi zaliczyć możemy: balsamy do ciała, szampony i odżywki do włosów z proteinami, keratyną i ceramidami, żele pod prysznic, maski na twarz, balsamy do ust i wiele innych.


Wszystkie kosmetyki Cafe Mimi posiadają piękny, owocowy zapach. Producent Cafe Mimi zapewnia, że ponad 95% składników znajdujących się w kosmetykach jest pochodzenia naturalnego. Kosmetyki Cafe Mimi są tworzone na bazie naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych, bogatych w witaminy i minerały. Co ważne kosmetyki Cafe Mimi nie są testowane na zwierzętach. Hurtownia Cafe Mimi zatrudnia całe grono specjalnie wyszkolonych technologów i chemików, aby czuwali oni nad prawidłową produkcją i jakością kosmetyków Cafe Mimi.


Cafe Mimi to produkty idealne dla osób żyjących w zgodzie z naturą i samym sobą. Naturalny skład kosmetyków Cafe Mimi zachęca do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry. Duża część składników używanych do produkcji kosmetyków pochodzi z czystych rejonów Rosji. Dzięki czemu produkowane są pozbawione zanieczyszczeń i toksyn. W ten sposób możemy uchronić naszą skórę przed wnikaniem w skórę szkodliwych substancji.


Kosmetyki Cafe Mini Hurtownia


Firma Cafe Mimi stworzyła specjalną serię małych i poręcznych opakowań kosmetyków, które są niezwykle przydatne w podróży.


Cafe Mimi to miejsce, w którym obecni są ludzie z pasją i doświadczeniem w pracy nad naturalnymi kosmetykami. W naszej hurtowni znajdziesz produkty Cafe Mimi w postaci:


Balsamów do włosów z proteinami oraz naturalne szampony z kreatyną.

Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów