Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: GREEN FEELS

Hurt Green Feels. Green Feels jest firmą powstałą na Litwie. Producent Green Feels stworzył naturalną serię kosmetyków, wyróżniającą się pięknymi zapachami, skutecznością działania i przystępnymi cenami. Produkty Green Feels dostępne są w naszej hurtowni zielarskiej

Hurt Green Feels. Litewski producent Green Feels tworzy wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, wyróżniające się składem, zapachem i skutecznym działaniem.


Inspiracją producenta Green Feels do stworzenia marki, stała się miłość do kosmetyków. Twierdzi on, że kosmetyki nie mogą być traktowane, jako pospolity towar, który stoi w łazience. Kosmetyki powinny dostarczać wielu doznań i obdarowywać pięknem z każdym użyciem kosmetyku.


W ofercie naszej hurtowni dostępne są m.in. takie produkty Green Feels, jak: kosmetyki do twarzy, kremy do rąk i stóp, szampony i odzywki do włosów, żele pod prysznic, a także pasty do zębów. Jak podaje producent Green Feels, część kosmetyków jest wegańska.


Niewątpliwie, główną cechą, która wyróżnia produkty Green Feels, dostępne u nas w hurcie, jest ich zapach. Otwierając kosmetyk otacza nas piękny zapach, który unosi się do góry i po aplikacji kosmetyku, otacza  nasze ciało. Producent Green Feels w swoich produktach zamknął świeże, orzeźwiające i intensywne zapachy, które do granic pobudzają nasze zmysły. Dla wielbicieli łagodnych aromatów, producent Green Feels także stworzył serie kosmetyków.


Produkty Green Feels są doskonałym wyborem dla osób, które szukają kosmetyków wysokiej klasy, w rozsądnej cenie. Produkty Green Feels dają się polubić dzięki pięknemu zapachowi, lekkiej konsystencji i skuteczności działania.


Wejdź na stronę naszej hurtowni i zapoznaj się z naszą ofertą cenową na artykuły producenta Green Feels

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów