HEALTHY SKIN SERUM ŻEL 50ML

NCO002

SERUM HEALTHY SKIN - serum żel z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Działanie przeciwstarzeniowe. Poprawa wyglądu i kondycji skóry.

Więcej szczegółów

Stan magazynowy: średnio

149,90zł brutto

Więcej informacji

HEALTHY SKIN SERUM ŻEL 50ML


SERUM HEALTHY SKIN Serum żel z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Działanie przeciwstarzeniowe. Poprawa wyglądu i kondycji skóry.

Wskazanie:

  • Śluz ślimaka to stworzona przez naturę kompozycja składników aktywnych, które kompleksowo pielęgnują, a zarazem regenerują skórę.
  • Serum z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry w tym cer wrażliwych oraz problematycznych. Codzienne stosowanie serum wpływa na poprawę wyglądu i kondycji skóry. Stosowane jest również jako baza pod makijaż.

Właściwości:

  • Śluz ślimaków helix aspersa pochodzących z naszej hodowli to naturalny surowiec pozyskiwany bezpieczną metodą, co daje gwarancję najwyższej jakości,
    potwierdzonej badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi.
  • Badania aplikacyjne przeprowadzone w akredytowanej klinice dermatologii udowodniły, że dzięki dobrej kombinacji bezpiecznych, aktywnych składników (m.in. alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna) zawartych w śluzie preparat Healthy Skin - serum żel wykazuje bardzo korzystne, wielokierunkowe działanie. Przywraca fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy skóry, przyczynia się m.in. do poprawy elastyczności, kolorytu i nawilżenia skóry, a dzięki właściwościom kojącym zmniejsza jej zaczerwienienie, przez co przynosi ulgę również u osób leczących się z powodu łuszczycy, egzemy, atopii czy innych schorzeń dermatologicznych.
  • Zawarte w nim składniki łagodzą stany zapalne, wykazują działanie ochronne oraz doskonale pielęgnują skórę.

Produkt bezzapachowy.

Duża intensywność działania preparatu pozwala na zastosowanie również w regeneracji, m.in.
po:
różnego rodzaju poparzeniach,
trudno gojących się uszkodzeniach skóry, np. po oparzeniu Barszczem Sosnowskiego,
zmianach skórnych,
bliznach po półpaścu,
bliznach zanikowych, np. potrądzikowych,
zadrapaniach,
przesuszeniach,
oraz wielu innych problemach skórnych.

Skład: Snail Secretion Filtrate (Filtrat Śluzu Ślimaka 98,2 %), Sodium Hyaluronate (Kwas Hialuronowy 1
%), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.