HEALTHY SKIN AMPUŁKA OPAKOWANIE 6X2ML

NCO005

HEALTHY SKIN AMPOULE - ampułka z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym nisko oraz wysokocząsteczkowym.

Więcej szczegółów

Stan magazynowy: mało

87,60zł brutto

Więcej informacji

HEALTHY SKIN AMPUŁKA OPAKOWANIE 6X2ML


HEALTHY SKIN AMPOULE Ampułka z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym nisko oraz wysokocząsteczkowym.

Wskazanie:

  • Śluz ślimaka to stworzona przez naturę kompozycja składników aktywnych, które kompleksowo pielęgnują, a zarazem regenerują skórę.
  • Działanie przeciwstarzeniowe. Poprawa nawilżenia i jędrności skóry. Możliwość użycia w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych.

Właściwości:

  • Ampułka z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym (nisko i wysokocząsteczkowym) dedykowana jest do użycia w zabiegach m.in. mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej,sonoforezie, peelingach. Jak również bezpośrednio do masażu twarzy czy pod maskę.
  • Naturalny śluz ślimaka dzięki zawartości glikokoniugatów wpływa na fibroblasty, indukując syntezę kolagenu w skórze. Składniki aktywne (m.in. kolagen, elastyna, kwas glikolowy,alantoina) inicjują procesy naprawcze i stymulują komórki skóry do regeneracji w efekcie systematycznie poprawiając kondycję i wygląd skóry.
  • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy poprzez przenikanie do głębszych warstw skóry, gdzie wiąże i zatrzymuje wodę wpływa na lepsze nawilżenie. Proces ten poprawia jędrność skóry i wpływa na spłycenie zmarszczek.
  • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzy film ochronny na powierzchni naskórka ograniczając transepidermalną utratę wody. Nadaje skórze gładkość, elastyczność, nawilżenie, działa liftingująco. Umożliwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Badania kliniczne dowiodły, iż połączenie naturalnego śluzu ślimaka pochodzącego z naszej hodowli z dodatkiem kwasu hialuronowym intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę.

Stosowanie: Delikatnie przełamać ampułkę. Preparat aplikować przed i w trakcie zabiegu. Przy użyciu ampułki pod maskę zawartość wprowadzić wklepując delikatnie w oczyszczoną skórę twarzy, a następnie nałożyć maskę.

Skład: Snail Secretion Filtrate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.

Opakowanie: 6 szklanych ampułek o pojemności 2 ml.