Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: ECOLATIER

Ecolatier to producent naturalnych kosmetyków o pięknych zapachach i czystych składach. Kosmetyki posiadają europejskie certyfikaty potwierdzające jakość surowców i finalnego produktu.

Ecolatier to producent kosmetyków naturalnych charakteryzujących się pięknymi zapachaimi i egzotycznymi składnikami z całego świata. Dostępne w naszej hurtowni kosmetyki tego producenta mogą się pochwalić czystymi składami. Kosmetyki posiadają europejskie certyfikaty potwierdzające jakość surowców i finalnego produktu.


Ecolatier - kosmetyki pielęgnujące


Kosmetyki Ecolatier dostępne w naszej hurtowni charakteryzuje wysoka zawartość ekstraktów roślinnych. Kosmetyki Ecolatier do dostarczają skórze podczas mycia witamin i mikroelementów i rozpieszczają zmysły pięknymi zapachami. Każdy kosmetyk jest inspirowany innym zakątkiem świata - od Rosji po Amazonie.Kto stoi za Ecolatier?Twórca marki Ecolatier jest niezwykłym biologiem, przez przyjaciół nazywanym biologiem z obsesją, ponieważ nieustannie poszukuję wyjątkowych naturalnych składników, które mogą odżywić i chronić naszą skórę. Pasje do studiowania roślin leczniczych odkrył już w dzieciństwie studiowania roślin leczniczych, kiedy jego rodzina przeniosła się do Francji w 1982 roku i mieszkał wśród pól lawendy i rozmarynu. Gdy spotkał zespół ekspertów, którzy również chcieli zbliżać świat nauki i natury, rozpoczęli pracę nad kosmetykami Ecolatier, które możesz poznać teraz w naszej hurtowni.Ecolatier – koncepcja markiKoncepcja marki jest odżywianie i rozkoszowanie się ciałem poprzez skórę, przy użyciu najczystszych, naturalnych, organicznych składników z całego świata. Tworząc kosmetyki producent Ecolatier skupia się głównie na wykorzystaniu transformacyjnej mocy czystych składników roślinnych do tworzenia produktów, które są równie skuteczne, jak bezpieczne. Kosmetyki Ecolatier dostępne w naszej hurtowni są naturalne i ekologiczne, zgodne z najwyższymi standardami, aby zapewnić użytkownikom najbardziej wartościowe i potężne działanie.Historia kosmetyków EcolatierEcoLaboratoria i Greencosmetics Group tworzą kosmetyki naturalne od 2006 roku. W 2019 roku rozpoczął się ich nowy projekt - ECOLATIER, którego celem jest rozwój w sposób zrównoważony, aby umożliwić rozkwit zarówno planety, jak i społeczeństwa. Mając świadomość dziś piękno wymaga świadomego podejścia. Dlatego przyglądamy się głównym trendom, innowacjom technologicznym, które zrewolucjonizują branżę w ciągu najbliższych 10 lat. Sprawdź ceny Ecolatier w naszej hurtowni!

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów