Tian De Odżywka Regeneracyjna Z Żeń-Szeniem 500G

TD270

Regeneracyjna odżywka do włosów z żeń-szeniem dokładnie odżywia, regeneruje i nawilża włosy, a także zapobiega wypadaniu włosów. Regularne stosowanie sprawia, że włosy są pobudzone do wzrostu, a także zwiększają swoją objętość.

Więcej szczegółów

6921570931270
23%
TIAN DE

Stan magazynowy: mało

61,40zł brutto

Opis

produktychińskie

Więcej informacji

TIAN DE ODŻYWKA REGENERACYJNA Z ŻEŃ-SZENIEM 500G


Balsam dogłębnie odżywia, regeneruje i wygładza wypełniając ubytki w strukturze włosa. Chroni przed utratą wilgoci oraz szkodliwym promieniowaniem UV.
Zawarty w balsamie żeń-szeń ma doskonałe właściwości zapobiegające wypadaniu włosów. Jest bogatym źródłem aminokwasów,witamin i minerałów. Poprawia mikrokrążenie w skórze głowy co skutkuje lepszym dotlenieniem i odżywieniem cebulek włosów. Efekt stosowania jest widoczny już po 3-4 tygodniach, włosy są pobudzone do wzrostu i zyskują na objętości.

Balsam może być stosowany zarówno do włosów kręconych nadając im piękny skręt  jak również do włosów prostych, które stają się bardziej podatne na modelowanie. 

Sposób użycia:
Nałożyć balsam na skórę głowy oraz włosy delikatnie masując na 2 minuty, następnie dokładnie spłukać wodą Jeżeli chcemy, aby działanie było bardziej intensywne, nałożyć na 20 minut, owinąć skórę głowy oraz włosy ręcznikiem, następnie dokładnie spłukać.