Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: CARSKA

CARSKA to produkty według receptur profesora Borysa Bołotowa. Wspierają powrót do zdrowia dzięki przywróceniu balansu kwasowo-zasadowego, oczyszczeniu z toksyn i starych komórek.

Carska to producent suplementów diety i kosmetyków opartych na recepturach profesora Borysa Bołotova. To twórca wielu odkrywczych teorii i wynalazków. Głównym zainteresowaniem tego rosyjskiego naukowca jest zdrowie człowieka, żyjącego w zanieczyszczonym środowisku.


Największym sukcesem prof. Bołotowa jest stworzenie outorskiego systemu oczyszczania ciała ze starych komórek i toksyn i uzupełniania niedoborów. Dostępne w naszej hurtowni produkty firmy Carska wspierają w powrocie do naturalnego stanu – zdrowia.


Niesprzyjająca sytuacja ekologiczna, niezdrowy tryb życia, nieprawidłowa dieta sprzyjają gromadzeniu się w ciele toksyn. Produkty firmy Carska stworzone przez prof. Bołotowa wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn, walkę z infekcjami i przewlekłymi dolegliwościami.


Dla dobrego zdrowia organizmu niezbędna jest również zachowanie balansu kwasowo-zasadowego, dlatego w ofercie firmy Carska znajdują się produkty odbudowujące balans kwasowo- zasadowy w organizmie.Sprawdź ceny produktów Carska w naszej hurtowni!

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • 99,00zł
  • 89,00zł
  • 69,00zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów