Najczęściej kupowane

Producenci

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: KOSMED

Kosmed to firma rodzinna, której historia sięga 1995 roku. Od samego początku inspiruje się naturą, tworząc specjalistyczne kosmetyki i leki homeopatyczne, opracowuje kolejne receptury, umieszczając w swoich produktach wysokiej jakości surowce roślinne. 

Firma produkuje leki homeopatyczne, których nieoceniony wpływ na zdrowie człowieka znany jest od setek lat. „Robiąc ukłon w stronę natury, tworzymy preparaty zgodnie z zasadą, że „podobne leczy podobne”. Polega ona na tym, że osoba chora przyjmuje substancje, które w dużej dawce spowodowały takie objawy, jak sama choroba, natomiast wielokrotnie rozcieńczone wspomagają siły odpornościowe organizmu i wykazują właściwości lecznicze”. - mówią eksperci firmy Kosmed.

Oferta Kosmedu


 


Przy tworzeniu kosmetyków Kosmed łączy fachową wiedzę i doświadczenie całego zespołu. W jego skład wchodzą chemicy, biolodzy i kosmetolodzy. Siłą zespołu firmy są kobiety, które tworzą produkty również dla siebie, stąd gwarancja jakości i skuteczności naszych preparatów.


 


Firma Kosmed jest producentem preparatów pielęgnacyjnych do skóry twarzy i ciała oraz włosópaznokci, ochronnych emulsji dla niemowląt, kosmetyków do pielęgnacji intymnej kobiet, a także preparatów przeciwodleżynowych. Na potrzeby sezonu letniego marka wprowadza olejki do opalania oraz produkty odstraszające komary i kleszcze. Uzupełnieniem oferty handlowej firmy Kosmed są suplementy diety oraz pojemniki medyczne.


 


Marka Kosmed w hurtowni Green Port  


  


Miło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w  hurtowni internetowej GreenPort24.pl dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona, polska marka - Kosmed. Produkty tej marki 


są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych 


jak i stacjonarnych.  


 


Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów  marki Kosmed, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję  z każdego złożonego u nas zamówienia.


  


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl  


  


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej  platformie i zamawiać produkty marki Kosmed w cenach hurtowych. 


Przede wszystkim:


   umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze 


   daje również wgląd w historię zamówień


   i pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia


 


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić 


stan dostępnych rabatów, w tym te na produkty marki Kosmed, a także generować faktury elektroniczne.  

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów