Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Information

Nowe produkty

Lista produktów producenta: SOLHERBS

Marka SOLHERBS to idea wywodząca się z połączenia słów: słońce i zioła. Firma powstała w 1989 roku. SOLHERBS dąży do zaspokojenia potrzeb odżywczych i zdrowotnych człowieka w oparciu o czystość formy i naturalny wzrost poziomu zdrowia

Marka SOLHERBS to idea wywodząca się z połączenia słów: słońce i zioła. Firma powstała w 1989 roku. SOLHERBS dąży do zaspokojenia potrzeb odżywczych i zdrowotnych człowieka w oparciu o czystość formy i naturalny wzrost poziomu zdrowia. SOLHERBS działa w zgodzie z Naturą i dla Natury, w myśl zasady, że Natura to Człowiek.


W 2016 roku marka SOLHERBS nawiązała współpracę z Polskim Instytutem Farmaceutycznym Avvlo, dzięki któremu otwarte zostały prace patentowe związane z suplementami diety, wegańskimi w pełni naturalnymi kapsułkami dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego oraz opakowaniami wykonywanymi z naturalnych surowców.


 


Wzrost świadomości konsumenta


Świadomość konsumencka stale rośnie. To, co jeszcze parę lat temu było tylko  modą na zdrowy tryb życia, obecnie stało się codziennością. Ludzie coraz częściej sięgają po zdrową i naturalną żywność, organiczne suplementy diety i ekologiczne, wegańskie bio-kosmetyki.


Na przeciw oczekiwaniom wymagających, świadomych klientów wychodzi marka SOLHERBS. Suplementy SOLHERBS powstają w ściśle kontrolowanych warunkach produkcji, obejmujących czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Produkty SOLHERBS powstają w zgodzie z HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną) i GHP (Dobrą Praktyką Higieniczną). Wybierając suplementy diety SOLHERBS można mieć pewność, że deklarowany na etykiecie skład faktycznie znajduje się w każdej kapsułce.


 


Marka SOLHERBS w hurtowni Green Port


Miło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w hurtowni internetowej GreenPort24.pl, dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona marka – SOLHERBS. Produkty tej marki są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych.


Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów marki SOLHERBS, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję z każdego złożonego u nas zamówienia.


 


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl


 


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej platformie i zamawiać produkty marki SOLHERBS w cenach hurtowych.


Przede wszystkim:


              umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze


              daje możliwość wglądu w historię zamówień


              pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić stan dostępnych rabatów, w tym tych na produkty marki SOLHERBS, a także generować faktury elektroniczne.

Więcej
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów