Zeolit Detox - kapsułki celulozowe 0,65g x 240 kapsułek


Skład: Zeolit klinoptylolit. Mikronizowany i aktywowany.

Zeolit Detox 2-6 mikrometra to najdrobniejszy zeolit na rynku.

Produkt wytworzony zgodnie z normami jakościowymi ISO 13485 gwarantuje farmaceutyczną czystość co w przypadku zeolitów jest kluczowe, ponieważ chłonie on ze środowiska dodatnio naładowane substancje takie jak, bakterie, wirusy, grzyby, metale ciężkie, związku amonowe i tym podobne.

Zeolit jest to jeden z najważniejszych minerałów na naszej planecie - ma tysiąc zastosowań - głównie oczyszczające z metali ciężkich i mineralizujące.

Zeolit Detox 2-6mikrometra to najdrobniejszy zeolit na rynku a jego rozmiar ma ogromne znaczenie - ta wielkość jest idealna ponadto ma on farmaceutyczną czystość kontrolowaną przez cały proces wytwarzania.

1 gram aktywowanego i mikronizowanego zeolitu ma powierzchnię 25-100 gramów zwykłego zeolitu.

ZEOLIT KLINOPTYLOLIT to  skuteczne  i  naturalne rozwiązanie w walce z toksynami środowiskowymi.

ZAWARTOŚĆ: mikronizowany, aktywowany tribomechanicznie zeolit klinoptylolit.

Wysoka zawartość klinoptilolitu(> 95%);

CEL: redukcja   zanieczyszczenia   poprzez  fizyczne  wiązanie  rtęci, ołowiu,  kadmu, amonu  i  innych metali ciężkich. Dostarczanie niezbędnych   minerałów, zwłaszcza  krzemu. Zeolit skutecznie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni naturalnych.

UŻYCIE: 3 kapsułki na 200 ml wody.

Od 1 do 3 razy dziennie.

Uwaga: Ten produkt nie ma klasyfikacji jako środek spożywczy czy suplement diety lub kosmetyk.

Zastosowanie i przeznaczenie pozostaje w gestii nabywcy.

Dystrybutor produktu zaleca mieszanie z wodą i używanie powierzchniowo w celu usunięcia zanieczyszczeń z zanieczyszczonej powierzchni naturalnej, organicznej lub syntetycznej. W celu usunięcia pozostałości zeolitu wraz ze związanymi z nim zanieczyszczeniami należy czyszczoną powierzchnię potraktować dużą ilością wody.

16 innych produktów w tej samej kategorii: