Swanson Healthy Blood Flown 60 kapsułek


Suplement diety wspierający zdrowe krążenie krwi oraz ciśnienie.

Twoje serce ciężko pracuje dla ciebie. Zadbaj o to dzięki Swanson Healthy Blood Flow z Wellemon ™. Ta innowacyjna, poparta badaniami naukowymi mieszanka wspomaga optymalny przepływ krwi, zmniejszając stres oksydacyjny i zmniejszając obciążenie serca.

Konsumenci dbający o zdrowie serca wiedzą o potężnych zaletach hesperydyny, flawonoidu przeciwutleniającego, który wspomaga zdrowie układu krążenia, ale jest zaniepokojony niższą rozpuszczalnością i szybkością wchłaniania. Badany klinicznie Wellemon to ekstrakt z cytryny standaryzowany w celu dostarczania stałych ilości eriocytryny, korzystnego flawononu, który oferuje więcej biodostępnych metabolitów niż popularna hesperydyna. Wszystko to oznacza bardziej skoncentrowane wsparcie dla zdrowego ciśnienia krwi, przepływu krwi i ogólnego dobrego samopoczucia układu sercowo-naczyniowego.

Ta fachowo opracowana formuła zawiera również CoQ10 dla ochrony antyoksydacyjnej na poziomie komórkowym, L-cytrulinę, która promuje produkcję tlenku azotu dla zdrowia tętnic i układu krążenia, oraz głóg, który pomaga utrzymać ciśnienie krwi i poziom cholesterolu już w normalnym zakresie.

Zajmij się zdrowiem serca pod każdym kątem dzięki Swanson Healthy Blood Flow z Wellemonem.

Składniki:
L-cytrulina, głóg ekstrakt, Wellemon™, koenzym q10, emulgator: olej sojowy, lecytyna sojowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, nośnik: żółty wosk pszczeli, woda oczyszczona, barwnik: karmel.

Składniki: 2 kapsułki
L-cytrulina 450 mg
Głóg ekstrakt (Crataegus pinnatifida) (liść)
(standaryzowany do nie mniej niż 1,8% witeksyny-2'-0-ramnozydu) 250 mg
(4,5mg)
Wellemon™ ekstrakt (Citrus limon L.) (owoc)
(standaryzowany do 10% eriocytryny) 100 mg
(10mg)
Koenzym Q10 25 mg

Sposób użycia:
Dwie kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

16 innych produktów w tej samej kategorii: