• Karta Cashback

Już od 8 listopada 2016

Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymuj zwrot pieniędzy za wykonane zakupy!

U więcej niż 60 000 Partnerów Handlowych Lyoness, u których można robić zakupy albo korzystać z usług, otrzymujesz zwrot pieniędzy w gotówce przy każdym zakupie. Niezależnie od tego, czy robiono zakupy z Cashback Card, bonami albo online – otrzymujesz zwrot do 5% wartości swoich zakupów jako Cashback! 
Gdy zgromadzony Cashback wzrośnie do wartości 22,50 PLN zostaje on przelany Twoje prywatne konto bankowe. 
Tak, otrzymujesz pieniądze z powrotem - za każdym razem, gdy robisz zakupy z Lyoness! Wartość zgromadzonego Cashbacku widać na bieżąco na Twoim profilu.

 

Twoje korzyści to:

  • do 5% wartości zakupudostajesz z powrotem jako Cashback
  • zbierasz Shopping Points, które możesz wykorzystać na atrakcyjne Deals
  • zyskujesz dzięki interesującym promocjom -Uczestnik Programu przy każdym zakupieu naszego Partnera Handlowego otrzymujesz

 

 

Jak to działa?

  1. Zrób zakupy za minimum 50 zł a wraz z zamówieniem otrzymasz od nas kartę Cashback Lyoness.
  2. Rejestrujemy Cię w bazie Lyoness i wysyłamy Kartę Cashback.
  3. Następnie po trzymaniu karty finalizujesz rejestrację postępując zgodnie z instrukcją zamieszczoną w opisie dołączonym do karty. Po zakończeniu rejestracji otrzymujesz bon powitalny w wysokości 3 Shopping Points i może cieszyć się tańszymi zakupami w sieci Partnerów Lyoness. 

 

Wystarczy wejść na stronę www.lyoness.com i dokończyć bezpłatną rejestrację.

 

Otrzymujesz od nas kartę, której można używać przy dokonywaniu zakupów. Na stronie można wyszukać, u których partnerów handlowych możesz z niej korzystać. Po okazaniu swojej Cashback Card w kasie Partnera Handlowego Lyoness otrzymujesz swój Cashback oraz Shopping Points. Używana jest jak każda inna karta! Ale z Lyoness Cashback Card otrzymujesz jeszcze więcej: zwrot pieniędzy z każdym zakupem oraz Shopping Points! Korzyść z używania Shopping Points: przy robieniu zakupów otrzymujesz atrakcyjne zniżki na wybrane produkty, a to zwiększa korzyści cenowe. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas robienia zakupów.

 

Wielu Partnerów Handlowych Lyoness oferuje bony, które można nabyć w Lyoness, a następnie je u nich zrealizować. Natychmiast po zakupie bonów otrzymujesz Cashback oraz Shopping Points. Bony możesz zamówić bezpośrednio na stronie Lyoness.pl. Dzięki funkcji „Szukaj Partnera Handlowego“ możesz znaleźć ulubionego handlowca akceptującego bony, a także uzyskać informacje o innych Partnerach Handlowych je oferujących. Na koniec wystarczy kliknąć „Zamów bony“ i wybrać bony, które chcesz zamówić. Niektóre bony pojawiają się natychmiast po ich zamówieniu na stronie Lyoness.pl, cyfrowo w menu „Moje bony“. W ten sposób są zawsze dostępne i można z nich skorzystać poprzez swój smartfon albo tablet. Jeśli chcesz możesz je wydrukować i wziąć ze sobą na zakupy. Inne bony można dostać pocztą lub odebrać w Punktach Sprzedaży Bonów Lyoness, gdzie można je nabyć bez wcześniejszego zamówienia.

 

Na stronie Lyoness.pl można znaleźć wielu Partnerów Handlowych Lyoness, którzy mogą spełnić praktycznie wszystkie życzenia. Zaloguj się na Lyoness.pl za pomocą danych użytkownika i dzięki funkcji wyszukiwania znajdź Partnerów Handlowych Online. Z listy Partnerów Handlowych Lyoness po prostu wybierz odpowiedni Online Shop. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby 24 godziny na dobę cieszyć się zakupami online!

 

 

Udział w programie możesz polecić każdemu i z tego też otrzymujesz dodatkowy zysk!!! Każda zarejestrowana przez Ciebie osoba przynosi Ci wraz z każdym swoim zakupem do 0,5% bezpośredniego przyjacielskiego bonusu.