Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: BABUSZKA AGAFIA

Firma Babuszka Agafia tworzy oryginalne rosyjskie kosmetyki, oparte na wieloletnich recepturach. Marka Babuszka Agafia jest bardzo popularna w Polsce, a wszystko to za sprawą składu, jakie posiadają kosmetyki tej firmy

Marka Babuszka Agafia wywodzi się z czystych rejonów Syberii. Dostęp do różnorodnych ziół, zainspirował producenta Babuszka Agafia, do stworzenia kosmetyków opartych na wyciągach i ekstraktach pozyskanych z rodzimych terenów Rosji. Przez lata tworzone były receptury, które w konsekwencji stworzyły unikatową serię kosmetyków, które pokochały miliony ludzi na całym świecie.


Natura ma niesamowitą moc! Moc ta, zawarta jest w kosmetykach marki Babuszka Agafia. Wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała, znajdziemy tutaj: szampony, balsamy do włosów, peelingi, mydła, kremy i wiele innych. Skład kosmetyków jest bardzo zadawalający, co bardzo szybko zauważyli klienci. Wieloletnie doświadczenie i wiedza z wykorzystania roślin w kosmetyce, pozwoliły włączyć do kosmetyków najlepsze składniki aktywne, olejki i wyciągi roślinne, a także kompleks 17 ziół pochodzących z czystych rejonów Syberii.


Marka Babuszka Agafia posiada serię kosmetyków, gdzie wiodącym składnikiem jest mydlnica lekarska. Mydlnica lekarska jest naturalną substancją pieniącą, dlatego doskonale nadaje się jako naturalny składnik do szamponów i płynów do kąpieli.


Producent Babuszka Agafia przy tworzeniu marki bardzo duży kładł nacisk, by kosmetyki nie zawierały parabenów i SLS. Stosowanie przez producentów SLS’ów i parabenów, może powodować wystąpienie reakcji alergicznej i pojawienie się uczulenia. Wybierając produkty kierujemy się jak najbardziej naturalnym składem. I takie właśnie są kosmetyki Babuszki Agafii.


Nasza hurtownia ekologiczna nie mogła nie mieć w swoim asortymencie tak doskonałej marki kosmetyków, jakim jest firma Babuszka Agafia, dlatego na naszej stronie internetowej www.greenport24.pl możecie znaleźć najbardziej poszukiwane przez klientów produkty Babuszka Agafia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów