Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: VIRDE

Hurt Virde. Główna siedziba firmy Virde mieści się w Czechach. Virde Polska, jest jej spółką córką. Producent Virde w swojej ofercie posiada kosmetyki i suplementy diety. Virde maści i żele ziołowe, to czołowe produkty marki, które możesz kupić w naszej hurtowni.

Hurt Virde. Czeska firma Virde istnieje na rynku już prawie 25 lat. Zasięg działalności producenta Virde obejmuje już nie tylko Czechy, ale także Polskę, Słowację i Węgry.


Virde Polska jest więc spółką córką. Na polskim rynku Virde istnieje 15 lat. Producent Virde oferuje w sprzedaży maści, żele i balsamy ziołowe, suplementy diety, a także oleje roślinne. Produkty te są dostępne w naszej hurtowni ekologicznej w atrakcyjnych cenach hurtowych.


Jak podkreśla producent Virde, stara się ona tworzyć produkty o właściwościach leczniczych, by swoim działaniem pomagały zwalczać wiele dolegliwości bólowych.


Głównym mottem, jaki przyświeca firmie, jest „Z naturą po zdrowie”. To właśnie w produktach Virde, dostępnych w naszej hurtowni zawarte są najwyższej jakości ekstrakty ziołowe, które mają zbawienny wpływ na zdrowie.


Wytwarzane przez producenta Virde ziołowe żele, balsamy, suplementy diety szybko spodobały się klientom, którzy niezwykle docenili ziołowe składy produktów i chętnie po nie wracają. Dowodem na pełne zadowolenie klientów i wysoką jakość wytwarzanych produktów  Virde, jest przyznany w 2008 roku Eko Laur Konsumenta.


Producent Virde nieustannie doskonali swoje produkty, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Szeroką ofertę produktów Virde, znajdziecie na naszej stronie hurtowni zielarskiej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów