Fitokosmetik Czarna Glinka Kamczatki Liftin. 100G

FK514

Glinka nasyca skórę substancjami odżywczymi, nawilża, tonizuje i wygładza. Maska na bazie czarnej glinki pomaga zatrzymać młodość skóry, zregenerować ją i przywrócić jej elastyczność.

Więcej szczegółów

4607051793514
23%
FITOKOSMETIK

Stan magazynowy: średnio

2,67zł brutto

Więcej informacji

FITOKOSMETIK CZARNA GLINKA KAMCZATKI LIFTIN. 100G


Glinka nasyca skórę substancjami odżywczymi, nawilża, tonizuje i wygładza. Maska na bazie czarnej glinki pomaga zatrzymać młodość skóry, zregenerować ją i przywrócić jej elastyczność. Dzięki wysokiej zawartości żelaza, krzemu i siarkowodoru, kamczacka glinka stymuluje procesy regeneracji komórek naskórka. Kąpiel z dodatkiem glinki to najlepszy sposób usunięcia napięcia i stresu po ciężkim dniu pracy.

Po zastosowaniu glinki skóra będzie wyglądać na wieżą, zadbaną i wygładzoną.

Sposób użycia:
Rozprowadzić niezbędną ilość proszku w ciepłej wodzie w stosunku 1:1, dokładnie wymieszać do otrzymania jednolitej konsystencji.

  • Maska kosmetyczna
    Przygotowaną masę nanieść na skórę, po 5-15 minutach zmyć ciepłą wodą bez użycia mydła.
  • Kąpiel w glince
    Około 100-200g proszku przygotować wg powyższego schematu, wlać do wanny i dobrze rozmieszać. Pozostać w kąpieli 20-30 minut.
  • Ciepłe okłady
    Przygotować pastę wg powyższego schematu (sposób przygotowania), a następnie nałozyć grubą warstwę na obszary problemowe, owinąć folią i pozostawić na około 20 minut, po czym zmyć ciepłą wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu.


 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: