Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: RATOWNIK

Ratownik hurt. Ratownik specjalizuje się w dystrybucji produktów opartych na wieloletnich recepturach pochodzących z medycyny ludowej. W naszej hurtowni znajdują się zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i te wspierające organizm w czasie choroby, czy rekonwalescencji.

Producent Ratownik świadomie stworzył produkty oparte na wieloletnich recepturach. To właśnie wieki temu ludzie czerpali z natury 100%, gdyż nie było takiego dostępu do medycyny i środków leczniczych. Stosowanie kremów, balsamów opartych na naturze jest bardzo skuteczne i nie powoduje skutków ubocznych.


Wieloletnia receptura jest jednym z kluczowych sekretów produktów Ratownik, dostępnych w naszej hurtowni. Marka Ratownik oznacza także wieloletnie doświadczenie, współczesna wiedza, połączona z tradycją i wykorzystanie nowoczesnej technologi. Te wszystkie składowe pozwoliły stworzyć markę Ratownik wytwarzającą kosmetyki pielęgnacyjne. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny hurtowe. 


Kosmetyki pielęgnacyjne Ratownik, znajdujące się w naszej hurtowni, to produkty które pomagają pozbyć się bólu, przyspieszają proces leczenia, wspomagają mechanizmy obronne i zmniejszają uczucie dyskomfortu.


Ratownik jest jedynym importerem preparatu wzmacniającego stawy i kości Souplessil Az. Znajdujący się w hurtowni zielarskiej www.greenport24.pl, Ratownik Souplessil Az, zmniejsza ból i wzmacnia tkanki stawów. Souplessil Az szczególnie polecany jest w bólach reumatycznych, przy złamaniach i kontuzjach.


Ratownik hurt słynie głównie z wytwarzania maści, kremów i żeli o wszechstronnym działaniu. W naszej hurtowni znajdziemy preparaty Ratownik na oparzenia, łuszczycę, trądzik, odparzenia, bóle mięśni i stawów, a także na stłuczenia. Wszystkie te produkty wspomagają regenerację organizmu.


Producent Ratownik stworzył markę, która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. Klienci bardzo chętnie wracają po produkty Ratownik dostępne w hurtowni, gdyż jak mówią, bardzo ułatwiają im normalne funkcjonowanie. Jeżeli Twój organizm potrzebuje pomocy, to wypróbuj markę Ratownik, a się nie zawiedziesz!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 71 elementów