Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: FITOMED

Hurt Fitomed. Producent Fitomed wytwarza kosmetyki na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, tym samym wyeliminował składniki chemiczne, które podrażniają skórę. W naszej hurtowni dostaniesz takie produkty Fitomed, jak: kremy do twarzy, mgiełki, odżywki do włosów, szampony, żele do mycia, czy toniki do twarzy.

Hurt Fitomed. Firma Fitomed korzysta z dobrodziejstw natury. Pierwszym naturalny składnikiem, który wprowadził producent Fitomed w większej ilości do swoich produktów do mycia włosów była mydlnica lekarska. Mydlnica lekarska ma niesamowite właściwości myjące i pieniące, dlatego producent Fitomed postanowił ograniczyć do minimum ilość detergentów na rzecz naturalnego składnika. Mydlnica lekarska była pierwszym naturalnym składnikiem kosmetyków Fitomed do pielęgnacji włosów. Kosmetyki cieszyły się tak dużą popularnością, że dzisiaj produkcja produktów z mydlnicą lekarską odbywa się na o wiele większą skalę. Oczywiście szampony i odżywki Fitomed dostaniesz w naszej hurtowni zielarskiej.


Fitomed w hurtowni greenport24.pl – ceny producenta


Producent Fitomed ciągle się doskonali i szuka innowacyjnych, a zarazem naturalnych rozwiązań. Tradycja, natura, innowacyjność, skuteczność, to najważniejsze hasła firmy.


Nie mogliśmy pominąć w naszych zasobach hurtowych tej zacnej firmy, jaką jest Fitomed. W naszej hurtowni dostaniesz produkty tej marki, m.in. kremy i mgiełki do twarzy, szampony i odżywki do włosów, toniki i żele do twarzy i olejki kosmetyczne.


Fitomed nie jest kolejną marką, która przyciąga tylko wyglądem opakowania. Fitomed, to połączenie natury i skuteczności działania.


Producent Fitomed gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność działania. Nasza hurtownia wspiera szerzenie wiedzy na temat dobrodziejstw jakie daje stosowanie naturalnych kosmetyków.


Logując się na naszą stronę hurtowni zielarskiej, możesz przekonać się, jaką atrakcyjną posiadamy ofertę marki Fitomed.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów