Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: HEPATICA

HEPATICA to prężnie rozwijająca się młoda polska firma specjalizująca się w wytwarzaniu najwyższej jakości suplementów diety. 

HEPATICA to prężnie rozwijająca się młoda polska firma specjalizująca się w wytwarzaniu najwyższej jakości suplementów diety. Idea producenta oparta jest na stosowaniu jedynie najczystszych i przebadanych szczegółowo składnikach naturalnych oraz substancjach pochodzących prosto od natury. Założycielem firmy jest współtwórca Laboratorium Natury, pasjonat przyrody, medycyny naturalnej i  fitoterapeuta Sławomir Rasiński. Jego wiedza zdobyta podczas licznych wypraw, konsultacji ze specjalistami z dziedzin medycyny oraz ziołolecznictwa przyczynia się do wytwarzania najlepszych jakościowo, niespotykanych i innowacyjnych suplementów diety.


Oferta firmy HEPATICA jest szeroka i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów w każdym wieku i o różnym stanie zdrowia, oferując zróżnicowany asortyment środków uzupełniających dietę. Skrupulatnie opracowany skład preparatów tego producenta, jak i wysoka jakość substancji aktywnych zawartych w poszczególnych produktach są bardzo dobrze przyswajalne przez ludzki organizm. Świadczą o tym posiadane certyfikaty analityczne, wyniki badań autentyczności oraz bezpieczeństwa.


W ofercie producenta HEPATICA znajdą Państwo preparaty wspomagające witalność, pamięć, koncentrację, dobry sen, przemianę materii, lepsze samopoczucie i nastrój. Głównym założeniem producenta HEPATICA jest odpowiedni dobór najwyższej jakości składników jak i ich spełniająca najwyższe standardy laboratoryjne produkcja. Firma nieustannie się rozwija o czym świadczy rosnąca liczba zadowolonych Klientów.


Hepatica Hurt


Jako ogólnopolska hurtownia zielarska oferujemy swoim kontrahentom szeroki asortyment produktów marki Hepatica, ale także szereg innych rozwiązań biznesowych. Nadrzędnym celem firmy jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprawa zdrowia oraz budowanie stabilnej i mocnej pozycji na rynku. Jeśli Hepatica w hurcie to tylko u nas!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 43 elementów