Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: ZIOŁA OJCA KLIMUSZKO

Polska firma opierająca receptury swoich produktów o przepisy sławnego Ojca Klimuszko. Dostępne w naszej hurtowni produkty firmy Zioła Ojca Klimuszko to mieszanki ziołowe do zaparzania, kawy zbożowe, nalewki, mazidła oraz mikstury. Od lat cieszą się nienaganną opinia i wielką popularnością wśród klientów.

Ojciec Klimuszko był księdzem, a zarówno znanym wizjonerem i filozofem przyrody. Służył setkom potrzebujących radą zielarską i zdrowotną. Jego wiedza pomagała w niemal 130 dolegliwościach, a badania lekarskie potwierdziły skuteczność proponowanych przez niego terapii. Poprawność receptur       oferowanych przez producenta potwierdzona jest przez zakon Franciszkanów.


Wielka popularność produktów firmy Zioła Ojca Klimuszko nie dziwi. Producent łączy tradycje  z nowoczesnością. Dostępne w naszej hurtowni specyfiki oparte na starodawnych recepturach klasztornych zmodyfikowanych przez Ojca Klimuszko produkowane są z poszanowaniem przyrody, pracowników i wedle najwyższych standardów produkcji (system HAACP, certyfikat GMP).


Największą popularnością wśród klientów naszej hurtowni cieszy się bez wątpienia Mazidło Klasztorne Dermaticus Zioła Ojca Klimuszko niosące ulgę w bólach reumatycznych, stawowych i kręgosłupa. Pomaga również zrelaksować obolałe mięśnie po wysiłku fizycznym. Ma działanie rozgrzewające i rozluźniające. Przy długotrwałym stosowaniu wspiera ruchomość stawów. Sprawdź cenę tego produktu w naszej hurtowni!


Równie chętnie wybierane przez klientów naszej hurtowni jest mazidło klasztorne Cuticulus Zioła Ojca Klimuszko, które dzięki tłustej bazie i działaniu wyciągów roślinnych m.in. z nagietka, rumianku, lawendy, żywokostu i rozmarynu wygładza  spierzchniętą, suchą lub popękaną skórę. Zioła działają też antyseptycznie i wspierają procesy naprawy naskórka.


Zaufaniem cieszą się bezalkoholowe nalewki Zioła Ojca Klimuszko, przynoszące ulgę w wielu dolegliwościach. Wśród oferowanych w naszej hurtowni są w różnych dolegliwościach: Wspierające pracę serca, nerek, wątroby, pamięć, prawidłowy poziom cholesterolu, trawienie. Sprawdź ceny  produktów Zioła Ojca Klimuszko w hurcie!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów