Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: PRO AKTIV

Pro Aktiv hurt jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem suplementów diety, które są dostępne na dużą skale zarówno a sklepach zielarskich, jak i aptekach. Produktami, które zasługują na szczególną uwagę, są złoto, srebro i miedź koloidalna. Zapraszamy do sprawdzenia cen hurtowych.

Pro Aktiv hurt. Marka Pro Aktiv dostępna w naszej hurtowni działa na rynku już ponad 15 lat.


Pro Aktiv w hurcie


Wytwarzane przez producenta Pro Aktiv suplementy diety, tworzone są na bazie naturalnych składników, bez dodatku konserwantów, sztucznych dodatków i ulepszaczy. Producent Pro Aktiv zdaje sobie sprawę, że najlepsze jest to, co jest naturalne. I dlatego swoim klientom chce dać wszystko, co najlepsze. Czerpanie z natury wszystkiego co najlepsze, sprawia że możemy w pełni wykorzystywać jej walory lecznicze. Firma Pro Aktiv ciągle się rozwija i udoskonala swoje produkty, by ich stosowanie było jak najbardziej efektywne i przynosiło zadowolenie z ich stosowania. Firmę Pro Aktivktórej produkty dostępne są w naszej hurtowni zielarskiej, tworzy zespół specjalistów, którzy czuwają na każdym etapie produkcji, by finalny produkt był najwyższej jakości.


Najbardziej popularne produkty Pro Aktiv, dostępne w naszej hurtowni, to nano złoto, srebro i miedź koloidalna. Są to produkty oczyszczające organizm, wpływające na ładny wygląd skóry i są bezpieczne do stosowania przez alergików. Nasza hurtownia zielarska posiada w sprzedaży także olejki syberyjskie Pro Aktiv: pichtowy, jarzębinowy i rokitnikowy, które posiadają wiele cennych właściwości.


Producent Pro Aktiv z myślą o zdrowej i pięknej skórze stworzył krem ze złotem i srebrem. Pro Aktiv krem ze srebrem polecany jest do stosowania dla wszystkich typów. Krem, oprócz srebra, posiada także ekstrakt z alg i kwas hialuronowy, które działają antybakteryjnie, regenerująco i normalizująco.


Pro Aktiv krem ze złotem koloidalnym dodatkowo posiada w składzie kwas hialuronowy i ekstrakt z mango. Krem ten posiada właściwości rozświetlające, ujędrniające i nawilżające.


Wszystkie produkty marki Pro Aktiv dostępne są na naszej stronie hurtowni ekologicznewww.greenport24.pl


Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów