Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: OCZAR

Hurt Oczar. Firma Septyk jest jedynym dystrybutorem oczaru wirginijskiego Oczar, na terenie Polski i Ukrainy. W naszej hurtowni dostępne są produkty z oczarem wirginijskim, który wykazuje wiele leczniczych właściwości.

Hurt Oczar. Marka Septyk zajmuje się dystrybucją produktów na bazie oczaru wirginijskiego Oczar na terenie Polski i Ukrainy.


Oczar wirginijski jest produktem bardzo trudno dostępnym na rynku polski, dlatego producent wprowadził go na nasz rynek, a produkty Oczar możecie kupić w naszej hurtowni.


Oczar wirginijski znalazł już zastosowanie w wielu szpitalach, ze względu na swoje lecznicze właściwości. Producent prowadzi wiele badań naukowych na temat skuteczności stosowania oczaru wirginijskiego w wielu dolegliwościach.


Badania wykazują, że Oczar wirginijski jest silnym środkiem o działaniu ściągającym, przeciwkrwotocznym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Stosowanie produktów Oczar z oczarem wirginijskim, które możecie kupić u nas w hurcie, przyspiesza gojenie ran, oparzeń, poparzeń słonecznych, czy siniaków. Producent Oczar wskazuje, iż produkty z oczarem wirginijskim mogą skutecznie zmniejszać bóle stawów i zapobiegać infekcjom.


Inne właściwości oczaru wirginijskiego: Oczar przyczynia się do regulacji funkcji skóry, pobudza i regeneruje naskórek, poprawia koloryt skóry, ma działania antybakteryjne, a także zmniejsza przetłuszczanie się skóry.


W naszej hurtowni dostaniesz oryginalne produkty Oczar na bazie oczaru wirginijskiego, oto niektóre z nich: spray na odparzenia, żel przeciwtrądzikowy, żel łagodząco-kojący i żel do nóg.


Wszystkie produkty Oczar dostępne są na naszej stronie hurtowni zielarskiej.


Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • 25,71zł
  • 19,13zł
  • 19,47zł
  • 26,14zł
  • 18,97zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów