Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

AROMATERAPIA

AROMATERAPIA JAK STOSOWAĆ

Aromaterapia to dział medycyny naturalnej, w którym wykorzystuje się świece sojowe, olejki eteryczne oraz inne artykuły wyzwalające przyjemne i kojące zapachy. Dzięki regularnemu stosowaniu takich produktów można znacząco polepszyć swoje samopoczucie, jak również zwalczyć stres i inne dolegliwości o podłożu psychicznym....

AROMATERAPIA JAK STOSOWAĆ

Aromaterapia to dział medycyny naturalnej, w którym wykorzystuje się świece sojowe, olejki eteryczne oraz inne artykuły wyzwalające przyjemne i kojące zapachy. Dzięki regularnemu stosowaniu takich produktów można znacząco polepszyć swoje samopoczucie, jak również zwalczyć stres i inne dolegliwości o podłożu psychicznym.

Aromaterapia i olejki

Naturalne olejki eteryczne mają również właściwości uspokajające i pozytywnie wpływają na cały organizm.

W naszej ofercie znajdą Państwo olejek eukaliptusowy, olejek goździkowy, olejek anyżowy, olejek cytrynowy, olejek cedrowy, olejek lawendowy, olejek rycynowy na rzęsy, olejek herbaciany, olejek cbd i inne olejki eteryczne.

W procesie produkcji artykułów do aromaterapii unika się stosowania komponentów, które są szkodliwe dla zdrowia. Świece sojowe są całkowicie wolne od benzyny, węgla oraz innych substancji wyzwalających substancje niekorzystnie wpływające na samopoczucie fizyczne. Produkty tego typu wyzwalają przyjemne dla zmysłu węchu aromaty, takie jak cedr, kaszmir czy jeżyna. Miłośnicy egzotycznych zapachów z pewnością docenią również woń owoców tropikalnych.

Wiele olejków eterycznych wykorzystywanych w aromaterapii wytwarza się na bazie ziół, takich jak lawenda czy bergamotka. Korzystnie wpływają one na układ trawienny oraz wykazują silne właściwości przeciwgrzybiczne. Aromaterapia stanowi doskonałą alternatywę dla stosowania środków farmakologicznych, ponieważ jest całkowicie w szczególności żołądka i wątroby. Z tego powodu wskazany dział medycyny naturalnej zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Więcej

AROMATERAPIA Jest 137 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 137 elementów