Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

Lista produktów producenta: ECOVARIANT

Hurtownia Ecovariant jest firmą produkującą ekologiczne środki czystości do domu. Producent Ecovariant oferuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji domu jak również ekologicznych środków do prania tkanin. Sprawdź ceny hurtowe!

W naszej hurtowni produkty Ecovariant stanowią ważna cześć oferty. To wszystko, co możesz znaleźć do pielęgnacji domu w jednym miejscu. Producent Ecovariant chce propagować życie w zgodzie z naturą i dlatego stworzył specjalną markę Ecovariant. Tylko życie w zgodzie z samym sobą i w zgodzie z naturą pozwoli nam zachować równowagę w otaczającym nas świecie. Według producenta Ecovariant produkty ekologiczne powinny być bezpieczne dla człowieka, środowiska, być hipoalergiczne i ulegać biodegradacji. Takie właśnie są produkty marki producenta Ecovariant.


Producent Ecovariant stworzył innowacyjny biosurfaktant EcoTenz. Głównym składnikiem składnika Ecotenz jest saponina pozyskiwana z orzechów piorących. Ecotenz jest składnikiem wszystkich produktów Ecovariant dostępnych w naszej hurtowni. Ecotenz jest skuteczny, a przy tym nie stwarza zagrożenia dla ludzi, zwierząt i środowiska. Składnik Ecotenz przyczynia się do szybszej biodegradacji ścieków, dzięki czemu pomaga środowisku.


Jeżeli chcesz, aby produkty stosowane przez Ciebie w domu były bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich, to nie wahaj się zajrzeć do naszej hurtowni i wypróbować coś z oferty producenta Ecovariant. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do pielęgnacji wnętrza Twojego domu, a także produkty do mycia naczyń i prania ubrań.


W naszej hurtowni z oferty producenta Ecovariant dostępne są płyny do mycia naczyń, żele do toalet, sól do zmywarek, płyn do prania ubrań, płyn do mycia podłóg.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów